Xi
  • Forge

Kategorie

Zakres cenowy


Ocena

Forge

 (0 produktów)

Przykro nam, ta seria nie zawiera żadnych produktów.

Forge

Czujesz spadek energii życiowej? Brakuje Ci bodźców i namiętności? Erotyczna seria wydawnicza Forge rozpali Cię do czerwoności i pobudzi Twoją wyobraźnię! Fascynująca historia związku głównych bohaterów dostarczy Ci niesamowitych przeżyć i zapewni wspaniałą rozrywkę na długie wieczory.

Cykl Forge stworzyła Meghan March, amerykańska autorka, która specjalizuje się w literaturze kobiecej, romansach i powieściach obyczajowych. Cechą rozpoznawczą jej twórczości są: zawiłe, wciągające fabuły, zaskakujące zwroty akcji i świetnie nakreśleni bohaterowie. Na trylogię składają się następujące tytuły:

  1. "Pakt z diabłem."

  2. "Szczęście diabła."

  3. "Serce diabła."

Jericho Forge i India Baptiste. Trudno o bardziej niedobraną parę! Ona - zawodowa pokerzystka - najbardziej na świecie ceni sobie swoją niezależność i możliwość samodecydowania o sobie. Jest niepokorna i wyniosła. Świadoma swojego uroku osobistego, z premedytacją wykorzystuje urodę i seksapil, by zniewolić innych i osiągnąć swoje cele. W swoim otoczeniu znana jest jako Królowa Midas, która nie cofnie się przed niczym, byle odnieść zwycięstwo. On jest diabelsko przystojnym miliarderem, który zawsze dostaje to, co chce. Nie uznaje słowa "nie", bez skrupułów wykorzystując władzę i pieniądze do realizacji swoich kaprysów. Traktuje ludzi instrumentalnie i nie liczy się z ich uczuciami.

Oboje są ambitni, waleczni, pewni siebie i zdeterminowani, Wydaje się, że nic nie jest w stanie ani im zagrozić ani przeszkodzić w realizacji planów. Jednak los postanawia z nich zadrwić i postawić przed nie lada wyzwaniem.

India podejmuje zagranie rzucone przez Forge'a i przegrywa pokerową rozgrywkę, w której stawką była jej wolność. Musi pożegnać się z 10 milionami dolarów, które miały raz na zawsze rozwiązać jej problemy. W jednej chwili kobieta traci, to co ma dla niej największą wartość. Staje się zabawką Forge'a, który, zgodnie z zakładem, całkowicie przejmuje kontrolę nad jej ciałem i życiem. O dziwo, ten szaleńczy, pełen brutalności układ nie wyzwala w Indii nienawiści do bogacza. Ku swojemu zaskoczeniu India odczuwa silne pożądanie i niewiadoma siła ciągnie ją prosto w ramiona aroganckiego krezusa. Jednocześnie Forge stopniowo zaczyna odkrywać, że wygrana w kartach żona budzi w nim uczucia, których nigdy do siebie nie dopuszczał....

Czy zabawa w małżeństwo może wyjść chorobliwie ambitnej parze na dobre? Czy decydując się na nietypową umowę, nie popełnili największego błędu w swoim życiu? Co stanie się, kiedy dopadnie ich przeszłość?

Cykl Forge to zapierająca dech w piersiach i rozpalająca emocje opowieść, która uświadamia, że w życiu naprawdę wszystko może się zdarzyć... Wszak ludzie są igraszką losu!

Ładowanie...