Xi
cofnij do Książki

Kategorie

Dostępność

Zakres cenowy


Wydawca

  Autorzy

   Ocena

   Seria Bajki-Grajki

    (5 produktów)

   Ferdynand Wspaniały. Bajki-Grajki. 2 CD

   (okładka miękka)

   Bajki-Grajki

   19,39 
   Wysyłka 2 dni robocze

   Konik Garbusek. Bajki-Grajki CD MP3

   (okładka miękka)

   Bajki-Grajki

   22,49 
   Wysyłka 2 dni robocze

   Pchła Szachrajka. Bajki-Grajki. CD MP3

   (okładka miękka)

   Bajki-Grajki

   24,49 
   Wysyłka 2 dni robocze

   Na jagody. Bajki-Grajki. Audiobook

   (okładka miękka)

   Bajki-Grajki

   19,39 
   Wysyłka 2 dni robocze

   Wielki Czarodziej Oz. Bajki-Grajki CD MP3

   (okładka miękka)

   Bajki-Grajki

   22,49 
   Wysyłka 2 dni robocze

   Bajki-Grajki

   W czasach bez Internetu, gdy w telewizji były 2 kanały, a bajki nadawano tylko o określonych godzinach, powstały wspaniałe muzyczne słuchowiska dla dzieci. Niesamowity kunszt pracy włożonej w tworzenie tego dzieła sprawił, że "Bajki-Grajki" niezawodnie bawią dzieci już od trzech pokoleń.

   Słuchowiska z lat 60. i 70. pierwotnie wydawane były na płytach winylowych. W kolejnym pokoleniu zarejestrowano ją na kasetach magnetofonowych. Dziś bajki cieszą dzieci w najwygodniejszej obecnie formie - na płytach CD.

   "Bajki-Grajki" to prace uznanych autorów dziecięcych w wykonaniu znanych i cenionych polskich aktorów. Do tego dochodzą wspaniałe kompozycje muzyczne - i otrzymujemy bajkę do słuchania, która doskonale, sugestywnie przekazuje nie tylko treść, ale i towarzyszące jej emocje.

   Bajki do słuchania świetnie pobudzają dziecięcą wyobraźnię, pomagając maluchom tworzyć własny niepowtarzalny obraz świata. Słuchanie bajek w tej formie jest bardzo dobrym sposobem na skupienie i koncentrację, których często brakuje dzieciom w obecnym, pełnym bodźców świecie. Wsłuchując się w bajkę dziecko zaczyna uważniej śledzić bieg wydarzeń, a także rozumieć niektóre skojarzenia i wyciągać wnioski.

   Bajki czytane przez profesjonalnych aktorów pomagają osłuchać się z poprawną wymową, dykcją i melodią języka. Stymulowanie mowy wzbogaca słownik dziecka. Słuchowiska wspaniale kształtują ponadto wrażliwość emocjonalną, ucząc najmłodszych prawidłowego zrozumienia emocji w wypowiadanej treści. Dzięki temu lepiej rozpoznają emocje i relacje społeczne. Ogromny wybór bajek sprawia, że każdy maluch znajdzie dla siebie ciekawą historię.

   Przybliżmy niektóre tytuły z serii:

   • "Ferdynand Wspaniały" to ciekawe przygody z pozoru zwykłego psa, który śni o tym, że staje się człowiekiem. A może to wcale nie jest sen? Może Ferdynand naprawdę wybiera się w niesamowitą podróż na dwóch łapach?

   • "Przygody Tomka Sawyera" - opowieść o chłopcu z głową pełną pomysłów, który nie waha się przed ich zrealizowaniem. Ciągle poszukuje nowych wrażeń, dlatego też korzysta z życia i kiedy tylko może (nawet w trakcie lekcji!) spędza czas nad rzeką Missisipi.

   • "Wielka Niedźwiedzica" to bajka, która wprowadzi dzieci w magicznych świat Indian. Trzy plemiona: Bystre Sokoły, Władcy Traw i Łowcy Bizonów zamieszkują malowniczą Krainę Wielkich Jezior, a ich pełne mistycyzmu przygody z pewnością przypadną do gustu ciekawym świata maluchom.

   Ładowanie...