Xi

Kategorie

Dostępność

Zakres cenowy


Ocena

Schmidt Spiele - puzzle, gry

 (163 produktów)

Qwirkle

34,59 
Wysyłka dzisiaj

Puzzle 100. Playmobil Novelmore

33,89 
Wysyłka 3 dni robocze

Schmidt Spiele

Schmidt Spiele to niemiecki producent gier planszowych, puzzli i zabawek, prowadzący swoją działalność od 1907 roku. Pierwszą grą marki Schmidt Spiele było Mensch ärgere dich nicht, które do dziś jest dostępne w ofercie wydawnictwa jako klasyka gatunku.

Misją wydawnictwa Schmidt Spiele jest dostarczanie najlepszej jakości rozrywki zarówno młodszym, jak i starszym odbiorcom, dlatego głównym obszarem jego działalności jest dystrybucja gier familijnych. W swojej ofercie wydawnictwo Schmidt Spiele ma ich już ponad 800, a asortyment nieustannie się rozwija- co roku wydawane jest około 150 nowych pozycji, wśród których znajdziemy gry edukacyjne, strategiczne, karciane i planszowe. Wśród nich warto wspomnieć chociażby o "Świątyni Tajemnic" oraz strategicznym "Qwirkle".

W asortymencie wydawnictwa Schmidt Spiele ważne miejsce zajmują również puzzle. Znajdziemy tutaj ich setki, dostosowanych do każdego wieku, poziomu, oraz zainteresowań. Tematyka puzzli jest tak szeroka, że coś dla siebie znajdzie tu zarówno miłośnik dinozaurów i kosmosu, jak i traktorów oraz koni. Nie brakuje tu też akcesoriów niezbędnych dla każdego pasjonata puzzli, takich jak mata do układania, czy klej do elementów.

Gry wydawnictwa Schmidt Spiele tworzone są przez pełen pasji i zaangażowania zespół ekspertów: profesjonalnych projektantów gier wspieranych przez pedagogów, artystów, psychologów, graczy, autorów i redaktorów. Wśród artystów pracujących przy tworzeniu gier marki Schmidt Spiele można wymienić między innymi Steve'a Sundreama i Lisę Parker. Dzięki ich wspaniałej pracy gry Schmidt Spiele były wielokrotnie nagradzane i wyróżniane, między innymi takimi tytułami jak Gra Roku, Dziecięca Gra Roku, Ekspercka Gra Roku oraz Niemiecka Nagroda Gier Dla Dzieci.

Ładowanie...