Xi

Dostępność

Zakres cenowy


Wydawca

  Ocena

  Nancy McWilliams

   (6 produktów)

  Psychoterapia psychoanalityczna

  Nancy McWilliams

  (okładka twarda)

  61,89 
  Wysyłka 24 godziny

  Diagnoza psychoanalityczna

  Nancy McWilliams

  (okładka twarda)

  150,89 
  Wysyłka 24 godziny

  Opracowanie przypadku w psychoanalizie

  Nancy McWilliams

  (okładka miękka)

  41,79 
  Wysyłka 24 godziny

  PDM-2. Podręcznik diagnozy psychodynamicznej Tom 3

  (okładka miękka)

  78,39 
  Wysyłka 24 godziny

  PDM-2. Podręcznik diagnozy psychodynamicznej Tom 2

  Nancy McWilliams, Vittorio Lingiardi

  (okładka miękka)

  39,29 
  Wysyłka 24 godziny

  PDM-2. Podręcznik diagnozy psychodynamicznej. Tom 1

  Vittorio Lingiardi, Nancy McWilliams

  (okładka miękka)

  70,89 
  Wysyłka 24 godziny

  Nancy McWilliams

  Nancy McWilliams jest psychoterapeutką i superwizorem psychoterapii. Specjalizuje się między innymi w teoriach psychoanalitycznych, różnicach indywidualnych, badaniach osobowości i związków między diagnozą a leczeniem psychologicznym oraz integracji teorii feminizmu. Prowadzi własną praktykę w orientacji psychodynamicznej. Opublikowała wiele artykułów naukowych i książek na temat struktury i zaburzeń osobowości.

  Nancy McWilliams urodziła się w 1945 roku w Abington w Pensylwanii. Wychowywała się w Lonmeadow w stanie Massachusetts, New Canaan, Connecticut i Wyomissing w Pensylwanii. W 1967 roku ukończyła z wyróżnieniem Oberlin College w dziedzinie nauk politycznych. Następnie studiowała psychologię w Brooklyn College. Tytuły magistra i doktora z psychologii w specjalizacji osobowości i sprawach społecznych uzyskała na Uniwersytecie Rutgers w New Jersey. Od tego momentu jej kariera nabrała rozpędu. W 1978 roku uzyskała licencję niezależnego psychologa w New Jersey. Ukończyła także National Psychological Assocation for Psychoanalysis w Nowym Jorku. Od 2010 roku posiada certyfikat Board Certified Psychoanalysis in Psychology.

  Rok później Amerykańskie Towarzystwo Psychologiczne wybrało ją do reprezentowania terapii psychoanalitycznej w remake'u klasycznego filmu "Trzy podejścia do psychoterapii". W 2015 roku została zaproszona do pełnienia funkcji mówcy plenarnego na konwencji Towarzystwa w Toronto w Kanadzie. Jest członkiem między innymi Centre for Psychotherapy and Psychoanalysis of New Jersey, Amerykańskiego Towarzystwa Psychoanalitycznego, Moskiewskiego Towarzystwa Psychoanalitycznego, Instytutu Terapii Psychoanalitycznej w Turynie we Włoszech oraz Warszawskiego Towarzystwa Naukowego Psychoterapii Psychodynamicznej.

  Obecnie wykłada teorię psychoanalityczną i terapię na Wydziale Psychologii Stosowanej i Zawodowej na Uniwersytecie Rutgers. Jest także psychoanalitykiem seniorem w Instytucie Psychoanalizy i Psychoterapii w New Jersey. Obszary jej specjalizacji dotyczą przede wszystkim teorii psychoanalitycznych i zaburzeń osobowości oraz stosowania rozumienia psychoanalitycznego do rozwiązywania problemów różnych populacji klinicznych. Autorka takich książek, jak "Diagnoza psychoanalityczna", "Psychoterapia psychoanalityczna" czy "Opracowanie przypadku w psychoanalizie".

  Ładowanie...