Xi

Nancy McWilliams

 (7 produktów)

Opracowanie przypadku w psychoanalizie

Nancy McWilliams

(okładka miękka)

38,99 
Wysyłka 24 godziny

Diagnoza psychoanalityczna

Nancy McWilliams

(okładka twarda)

131,59 
Wysyłka 24 godziny

PDM-2. Podręcznik diagnozy psychodynamicznej Tom 2

Nancy McWilliams, Vittorio Lingiardi

(okładka miękka)

40,99 
Wysyłka 24 godziny

PDM-2. Podręcznik diagnozy psychodynamicznej Tom 3

(okładka miękka)

73,39 
Wysyłka 24 godziny

Psychoterapia psychoanalityczna

Nancy McWilliams

(okładka twarda)

59,09 
Wysyłka 24 godziny

PDM-2. Podręcznik diagnozy psychodynamicznej. Tom 1

Vittorio Lingiardi, Nancy McWilliams

(okładka miękka)

69,49 
Wysyłka 24 godziny

Psychoterapia psychoanalityczna

Nancy McWilliams

(okładka twarda)

59,09 
Wysyłka 24 godziny

Nancy McWilliams

Nancy McWilliams jest psychoterapeutką i superwizorem psychoterapii. Specjalizuje się między innymi w teoriach psychoanalitycznych, różnicach indywidualnych, badaniach osobowości i związków między diagnozą a leczeniem psychologicznym oraz integracji teorii feminizmu. Prowadzi własną praktykę w orientacji psychodynamicznej. Opublikowała wiele artykułów naukowych i książek na temat struktury i zaburzeń osobowości.

Nancy McWilliams urodziła się w 1945 roku w Abington w Pensylwanii. Wychowywała się w Lonmeadow w stanie Massachusetts, New Canaan, Connecticut i Wyomissing w Pensylwanii. W 1967 roku ukończyła z wyróżnieniem Oberlin College w dziedzinie nauk politycznych. Następnie studiowała psychologię w Brooklyn College. Tytuły magistra i doktora z psychologii w specjalizacji osobowości i sprawach społecznych uzyskała na Uniwersytecie Rutgers w New Jersey. Od tego momentu jej kariera nabrała rozpędu. W 1978 roku uzyskała licencję niezależnego psychologa w New Jersey. Ukończyła także National Psychological Assocation for Psychoanalysis w Nowym Jorku. Od 2010 roku posiada certyfikat Board Certified Psychoanalysis in Psychology.

Rok później Amerykańskie Towarzystwo Psychologiczne wybrało ją do reprezentowania terapii psychoanalitycznej w remake'u klasycznego filmu "Trzy podejścia do psychoterapii". W 2015 roku została zaproszona do pełnienia funkcji mówcy plenarnego na konwencji Towarzystwa w Toronto w Kanadzie. Jest członkiem między innymi Centre for Psychotherapy and Psychoanalysis of New Jersey, Amerykańskiego Towarzystwa Psychoanalitycznego, Moskiewskiego Towarzystwa Psychoanalitycznego, Instytutu Terapii Psychoanalitycznej w Turynie we Włoszech oraz Warszawskiego Towarzystwa Naukowego Psychoterapii Psychodynamicznej.

Obecnie wykłada teorię psychoanalityczną i terapię na Wydziale Psychologii Stosowanej i Zawodowej na Uniwersytecie Rutgers. Jest także psychoanalitykiem seniorem w Instytucie Psychoanalizy i Psychoterapii w New Jersey. Obszary jej specjalizacji dotyczą przede wszystkim teorii psychoanalitycznych i zaburzeń osobowości oraz stosowania rozumienia psychoanalitycznego do rozwiązywania problemów różnych populacji klinicznych. Autorka takich książek, jak "Diagnoza psychoanalityczna", "Psychoterapia psychoanalityczna" czy "Opracowanie przypadku w psychoanalizie".

Ładowanie...