Xi

Dostępność

Zakres cenowy


Wydawca

  Ocena

  Lary P. Tilley

   (3 produktów)

  Kardiologia psów i kotów

  159,99 
  Wysyłka 3 dni robocze

  Lary P. Tilley

  Dr Larry P. Tilley to amerykański weterynarz, a także autor popularnych książek o zwierzętach. Zajmuje się głównie psami i kotami. Prowadził badania nad powiązaniami świata ludzkiego oraz zwierzęcego podczas pandemii COVID-19. Jest autorem i współautorem kilkudziesięciu książek oraz kilkuset artykułów na temat weterynarii.

  Po ukończonej nauce w Creston High School dr Larry P. Tilley studiował weterynarię w Creston Community College, a następnie na Uniwersytecie Stanu Iowa, gdzie również bronił doktorat. Już od dzieciństwa bardzo interesował się naturą, a zwłaszcza różnymi gatunkami zwierząt. Dużo czasu spędzał wraz z ojcem na polowaniach i wędkowaniu. Pewnego dnia podczas polowania doznał urazu oka, jednak postanowił kontynuować szkolną naukę, coraz bardziej rozwijając zainteresowania związane z biologią. Po studiach współpracował z nowojorskim The Animal Medical Center. Co ciekawe, przez pewien czas pracował nawet jako lekarz, jednak ostatecznie postanowił zostać weterynarzem.

  "5 minut konsultacji weterynaryjnej. Psy i koty" - publikacja przeznaczona głównie dla weterynarza, w której opisano aż 800 jednostek chorobowych. Dr Larry P. Tilley i 379 weterynarzy z całego świata przyczyniło się do powstania tego wyjątkowego podręcznika. Szczegółowe opisy chorób zawierają dokładną definicję, omówienie diagnostyki oraz proponowane metody leczenia. To wyjątkowa pozycja opracowana przez wybitnych znawców weterynarii.

  Ładowanie...