Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

David Bedford

 (1 produktów)

Gdzie jest Mikołaj?

David Bedford

(okładka twarda)

20,69 34,99 zł −41%
Wysyłka 24 godziny

David Bedford

David Bedford to urodzony w 1969 r. angielski pisarz literatury dziecięcej. Wychowywał się w Warrington. W dzieciństwie był wielkim fanem piłki nożnej i snookera oraz ciągle czytał książki. W szkole bardzo interesowała go biologia, przez co później studiował na Uniwersytecie Santa Barbara w USA. Po studiach pracował w amerykańskich oraz angielskich laboratoriach nad nowymi antybiotykami. Ponieważ jednak bardzo lubił czytać, wkrótce spróbował napisać pierwszą opowieść.

Zainteresowania literackie tego twórcy były bardzo zróżnicowane, ale postawił na opowieści dla dzieci. Te książki sprawiały mu najwięcej przyjemności. Podziwiał zwłaszcza kolorowe picturebooki. Młody pisarz odniósł duży sukces literacki, więc kariera naukowa przerodziła się w literacką. Obecnie jego twórczość to już 89 książek przetłumaczonych na 33 języki. David Bedford zdobył międzynarodową popularność i uznanie wśród krytyków. Jego zainteresowania to nie tylko literatura. Lubi pływać oraz podziwiać piękno natury.

"Gdzie jest Mikołaj?" - świąteczna książka, którą napisał David Bedford. Święta w domu wesołych niedźwiedzi będą bardzo ciekawe. Mały Miś nie może doczekać się prezentów i nie chce spać. W nocy słyszy w domu dziwne dźwięki. Postanawia to sprawdzić, przez co rozpoczyna niesamowitą przygodę! To ciepła opowieść dla najmłodszych czytelników z fantastycznymi ilustracjami Tima Warnesa.

Ładowanie...