Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Uwikłani

 (9 produktów)
?

Bez końca. Uwikłani. Tom 6

(okładka miękka)

Uwikłani

21,39 
Wysyłka dzisiaj

Pakiet: Uwikłani. Tom 1-3

(okładka etui kartonowe)

Uwikłani

51,29 
Wysyłka dzisiaj

Pokusa. Uwikłani. Tom 1

(okładka miękka)

Uwikłani

21,39 
Wysyłka dzisiaj

Hudson. Uwikłani. Tom 4

(okładka miękka)

Uwikłani

21,39 
Wysyłka dzisiaj

Obsesja. Uwikłani. Tom 2

(okładka miękka)

Uwikłani

21,39 
Wysyłka dzisiaj

Chandler. Uwikłani. Tom 5

Uwikłani

21,39 
Wysyłka dzisiaj

Uwikłani na zawsze. Uwikłani. Tom 3

(okładka miękka)

Uwikłani

21,39 
Wysyłka dzisiaj

Grzeszne noce. Uwikłani. Tom 4.5

(okładka miękka)

Uwikłani

18,59 
Wysyłka dzisiaj

Uwikłani

Seria "Uwikłani" to pozycja obowiązkowa dla każdej miłośniczki romansu z nutą erotyki w tle.

Wielka miłość, wyraziści bohaterowie, odważne sceny i mroczne sekrety z przeszłości przyprawią czytelniczki o szybsze bicie serca, a każda kolejna strona wywoła wypieki na twarzy!

Alayna Withers jest absolwentką jednej z prestiżowych uczelni w Nowym Jorku. Młoda i ambitna kobieta podejmuje pracę w nocnym klubie, licząc, że otworzy jej to drogę do stanowiska menedżera. Jest skupiona na rozwoju kariery i zdeterminowana, by unikać mężczyzn. Wyciągnęła wnioski z bolesnej przeszłości i z doświadczenia wie, że związki i przypadkowe znajomości mogą sprawdzić na nią wyłącznie kłopoty.

Hudson Pierce to spełnienie marzeń każdej kobiety - przystojny, inteligentny i bajecznie bogaty. Atrakcyjny miliarder nie może opędzić się od płci pięknej. Do czasu, gdy na jego drodze staje ona. Niestety, jego wybranka przysięgła sobie, że nie będzie zawracać sobie głowy mężczyznami.

Co wyjdzie ze spotkania tej dwójki? Jedno jest pewne, emocje sięgną zenitu!

Na cykl "Uwikłani" składa się osiem tomów tomów:

"Pokusa" – pierwsze spotkanie Hudsona i Alayny budzi w obojgu pragnienia, których oboje się nie spodziewali. Czy kobieta ulegnie urokowi intrygującego biznesmena? Łączących ich pociąg fizyczny jest niezaprzeczalny, ale bolesna przeszłość wraca w najmniej oczekiwanym momencie.

"Obsesja" - bohaterowie decydują się stworzyć poważny związek. Alayna jest zdeterminowana, aby niczego nie zepsuć i trzymać na wodzy swoje demony. Kiedy wszystko zaczyna układać się tak, jak oboje sobie tego życzyli, na światło dzienne wychodzą tajemnice mężczyzny.

"Na zawsze" - są obietnice, których dotrzymanie może okazać się niemożliwe i błędy, które trudno wybaczyć. Czy mimo wszystko miłość przetrwa?

"Hudson" - tym razem, gorąca i burzliwa historia miłosna jest pokazana z męskiej perspektywy.

"Grzeszne noce" - Norma Anders dzięki swojej pracowitości i inteligencji robi zawrotną karierę. W życiu prywatnym nie układa jej się jednak najlepiej. Jej marzenia o silnym i namiętnym kochanku legły w gruzach, kiedy została odrzucona przez szefa. Jednak Hudson Pierce nie jest jedynym mężczyzną na świecie. Wkrótce udowodni jej to kolega z pracy.

"Chandler" - Chandler Pierce jest młodszym bratem Hudsona. Równie przystojny, choć o wiele bardziej arogancki, zyskał sobie opinię kobieciarza. Jest przekonany, że żadna mu się nie oprze. Niedługo los postawi na jego drodze prawdziwe wyzwanie - Genevive Fasbender.

"Bez końca" - Alayna i Hudson nareszcie są szczęśliwi i wiodą spokojne życie. Wszystko komplikuje się, gdy brat mężczyzny postanawia wziąć ślub. Rodzina, z której pochodzi jego wybranka nie darzy Pierce sympatią i ma ku temu powody. Sytuację pogarsza również tajemniczy list z pogróżkami. Czy główni bohaterowie zdołają ostatecznie pokonać wszelkie przeszkody?

Laurelin Paige to amerykańska pisarka, która rozkochała czytelników serią "Uwikłani". Losy głównych bohaterów porwały miliony czytelników na całym świecie, a każdej kolejnej części towarzyszyło ogromne oczekiwanie.

Daj się porwać love story, pełnemu gorącej namiętności i nieoczekiwanych zwrotów akcji!

Ładowanie...