Xi

Dostępność

Zakres cenowy


Wydawca

  Autorzy

   Ocena

   Położna Izabela Dembińska

    (5 produktów)

   Położna Izabela Dembińska. Pierwsze chwile z noworodkiem

   (okładka zintegrowana)

   Położna Izabela Dembińska

   38,79 
   Wysyłka 24 godziny

   Lekko w ciąży. Położna Izabela Dembińska

   (okładka twarda)

   Położna Izabela Dembińska

   34,49 
   Wysyłka 24 godziny

   Położna Izabela Dembińska. Rodzić można łatwiej

   (okładka twarda)

   Położna Izabela Dembińska

   36,49 
   Wysyłka 24 godziny

   Rodzić można łatwiej. Położna Izabela Dembińska

   (okładka miękka)

   Położna Izabela Dembińska

   30,49 
   Wysyłka 2 dni robocze

   Lekko w ciąży. Położna Izabela Dembińska

   (okładka twarda)

   Położna Izabela Dembińska

   33,79 
   Wysyłka 2 dni robocze

   Położna Izabela Dembińska

   Seria książek „Położna Izabela Dembińska” pozwoli Ci oswoić się z tematem porodu i opieki nad noworodkiem. Dla każdej mamy ciąża, poród i pierwsze wspólne chwile z dzieckiem to temat, który z jednej strony napawa niesamowitą energią, a z drugiej odrobinę przeraża. Dlatego też autorka – tytułowa położna Izabela Dembińska stara się w jak najlepszy sposób przekazać potrzebną wiedzę, która ułatwi te chwile.

   Pierwsza z książek „Położna Izabela Dembińska. Rodzić można łatwiej” to poradnik, który pozwoli Ci oswoić się z ciążą i przygotuje Cię do porodu. Autorka stawia na zaufanie dziecku, a także opanowanie nad ciałem i umysłem. Odpowiednie ćwiczenia zarówno fizyczne, jak i relaksacyjne pozwalają dojść w tej kwestii do perfekcji. Jeżeli dodasz do tego odpowiednią logistykę, będziesz mogła w tych trudnych chwilach w 100% skupić się na porodzie. Książka bezapelacyjnie stała się bestsellerem i pomogła wielu kobietą przygotować się do porodu.

   Druga z książek „Położna Izabela Dembińska. Pierwsze chwile z noworodkiem” to kontynuacja pierwszej książki. Młode mamy tym razem chcą skupić się na dziecku i jego potrzebach. To coś więcej niż „instrukcja obsługi noworodka”, to rzetelny zbiór wiedzy, który pozwala zrozumieć nowo narodzonego człowieka. W książce autorka wspierana jest wiedzą innych fachowców i specjalistów, np. z zakresu osteopatii pediatrycznej, ratownictwa medycznego, czy też fizjoterapii kobiecej. „Pierwsze chwile z noworodkiem” pozwala zapoznać się ze zmianami fizjologicznymi, które są naturalne w okresie adaptacji. W drugiej części książki autorka skupia się na laktacji, przekazując całą wiedzę na ten temat. Co kryje się za sukcesem karmienia piersią? Jak przygotować zarówno siebie, jak i dziecko do karmienia? Odpowiedzi na te i inne pytania związane z laktacją znajdują się w książce.

   Autorką serii jest Izabela Dembińska, która specjalizuje się w zakresie bezpiecznego treningu w ciąży. Ta doświadczona położna przygotowała do porodu tysiące kobiet, zarówno indywidualnie, jak i prowadząc zajęcia w szkołach rodzenia. Jest ona ekspertem w sprawach opieki okołoporodowej.

   Seria książek pozwoli Ci dobrze przygotować się do porodu, a także pozwoli zrozumieć, jakimi prawami rządzi się mały człowiek i jak można go zrozumieć. To świetne podręczniki napisane na podstawie przeżytych doświadczeń i fachowej wiedzy, które pozwalają ułatwić sobie ten trudny czas.

   Ładowanie...