Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Położna Izabela Dembińska

 (2 produktów)

Położna Izabela Dembińska: Rodzić można łatwiej

(okładka miękka)

5/5
26,39 44,90 zł −41%
Wysyłka 2 dni robocze

Położna Izabela Dembińska: Pierwsze chwile z noworodkiem

(okładka zintegrowana)

5/5
29,89 49,90 zł −40%
Wysyłka 2 dni robocze

Położna Izabela Dembińska

Seria książek „Położna Izabela Dembińska” pozwoli Ci oswoić się z tematem porodu i opieki nad noworodkiem. Dla każdej mamy ciąża, poród i pierwsze wspólne chwile z dzieckiem to temat, który z jednej strony napawa niesamowitą energią, a z drugiej odrobinę przeraża. Dlatego też autorka – tytułowa położna Izabela Dembińska stara się w jak najlepszy sposób przekazać potrzebną wiedzę, która ułatwi te chwile.

Pierwsza z książek „Położna Izabela Dembińska. Rodzić można łatwiej” to poradnik, który pozwoli Ci oswoić się z ciążą i przygotuje Cię do porodu. Autorka stawia na zaufanie dziecku, a także opanowanie nad ciałem i umysłem. Odpowiednie ćwiczenia zarówno fizyczne, jak i relaksacyjne pozwalają dojść w tej kwestii do perfekcji. Jeżeli dodasz do tego odpowiednią logistykę, będziesz mogła w tych trudnych chwilach w 100% skupić się na porodzie. Książka bezapelacyjnie stała się bestsellerem i pomogła wielu kobietą przygotować się do porodu.

Druga z książek „Położna Izabela Dembińska. Pierwsze chwile z noworodkiem” to kontynuacja pierwszej książki. Młode mamy tym razem chcą skupić się na dziecku i jego potrzebach. To coś więcej niż „instrukcja obsługi noworodka”, to rzetelny zbiór wiedzy, który pozwala zrozumieć nowo narodzonego człowieka. W książce autorka wspierana jest wiedzą innych fachowców i specjalistów, np. z zakresu osteopatii pediatrycznej, ratownictwa medycznego, czy też fizjoterapii kobiecej. „Pierwsze chwile z noworodkiem” pozwala zapoznać się ze zmianami fizjologicznymi, które są naturalne w okresie adaptacji. W drugiej części książki autorka skupia się na laktacji, przekazując całą wiedzę na ten temat. Co kryje się za sukcesem karmienia piersią? Jak przygotować zarówno siebie, jak i dziecko do karmienia? Odpowiedzi na te i inne pytania związane z laktacją znajdują się w książce.

Autorką serii jest Izabela Dembińska, która specjalizuje się w zakresie bezpiecznego treningu w ciąży. Ta doświadczona położna przygotowała do porodu tysiące kobiet, zarówno indywidualnie, jak i prowadząc zajęcia w szkołach rodzenia. Jest ona ekspertem w sprawach opieki okołoporodowej.

Seria książek pozwoli Ci dobrze przygotować się do porodu, a także pozwoli zrozumieć, jakimi prawami rządzi się mały człowiek i jak można go zrozumieć. To świetne podręczniki napisane na podstawie przeżytych doświadczeń i fachowej wiedzy, które pozwalają ułatwić sobie ten trudny czas.

Ładowanie...