Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Pierwsza książka o mnie

 (2 produktów)

Chłopiec. Pierwsza książka o mnie

(okładka twarda)

4/5
27,30 39,90 zł −32%
Wysyłka 2 dni robocze

Dziewczynka. Pierwsza książka o mnie

(okładka twarda)

5/5
25,09 39,90 zł −37%
Wysyłka 2 dni robocze

Pierwsza książka o mnie

Seria dla osób kochających wspomnienia!

Lubisz wracać po latach do starych zdjęć? Chętnie słuchasz opowieści o minionych czasach? Wzruszasz się podczas słuchania historii z dzieciństwa swoich rodziców, babci lub dziadka? Seria "Pierwsza książka o mnie" Catariny Kruusval sprawia, że łatwo upamiętnisz najważniejsze wydarzenia również z życia własnego dziecka!

Pierwsze dwa lata są niezwykle intensywnym czasem, podczas którego dzieci poznają świat na wiele nowych i niecodziennych sposobów. Każdy dzień obfituje w przygody! Wszystkie zmysły uważnie rejestrują rzeczywistość, zapewniając wiele odkryć oraz mnóstwo radości. Obserwujesz rozwój dziecka z uśmiechem na ustach i pewnie niejeden raz chcesz zrobić zdjęcie. Wiele tych chwil jest wartych zapamiętania! Pierwsze słowo lub pierwszy krok pewnie wywierają ogromne wrażenie na wszystkich rodzicach.

"Pierwsza książka o mnie" z minimalistycznymi ilustracjami Catariny Kruusval umożliwia łatwe uporządkowanie różnych pamiątek. Możesz umieścić w niej zdjęcia oraz dokumenty, ale też zapisać najważniejsze wspomnienia lub przemyślenia! Po wielu latach na pewno będzie to prawdziwy skarb, który wzbogaci rodzinne zbiory. Twoje dziecko będzie chciało zapewne podzielić się tymi pięknymi chwilami również z założoną przez siebie rodziną! Ta wspaniała seria powstała dzięki wyjątkowej wyobraźni pewnej autorki. Catarina Kruusval to szwedzka pisarka, a także ilustratorka, tworząca głównie z myślą o dzieciach. Zasłynęła serią książek obrazkowych, a do najważniejszych z nich należą te o Eli i Olku. Jest wielką miłośniczką koni.

W serii znajdziesz książki:

Dzięki wyraźnemu podziałowi możesz wybrać wersję dla syna i wersję dla córki! Książki różnią się trochę opracowaniem graficznym oraz kolorystyką. Czytelny podział umożliwia łatwe uporządkowanie wszystkich wydarzeń z wczesnych lat życia rodzeństwa i będzie ładnie prezentował się na półce rodzinnej biblioteczki! Te wyjątkowe książki z pewnością zainteresują niejedno dziecko, gdy już będzie trochę starsze. To wspaniała okazja do przywracania dawnych chwil oraz opowiadania dzieciom o wielu ciekawych rzeczach z ich wczesnego dzieciństwa. Takie książki mogą być również wspaniałym pomysłem na prezent dla dziadka lub babci! To świetny wybór dla wszystkich osób lubiących rodzinne pamiątki. Uporządkuj najważniejsze wspomnienia i ciesz się nimi przez długi czas!

Ładowanie...