Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Jano i Wito uczą mówić

 (3 produktów)

Jano i Wito uczą mówić. Różowy rower

(okładka twarda)

Jano i Wito uczą mówić, Jano i Wito

21,89 34,90 zł −37%
Wysyłka 24 godziny

Kamień na pikniku. Jano i Wito uczą mówić

(okładka twarda)

Jano i Wito, Jano i Wito uczą mówić

21,39 34,90 zł −39%
Wysyłka 24 godziny

Jano i Wito uczą mówić S. Ekspres na stacji

(okładka twarda)

Jano i Wito uczą mówić, Jano i Wito

21,59 34,90 zł −38%
Wysyłka 24 godziny

Jano i Wito uczą mówić

Jeśli Twoje dziecko ma kłopoty z wymawianiem różnych głosek i ciężko mu się wysłowić sięgnij po książki z cyklu „Jano i Wito uczą mówić.” Dwaj mali, sympatyczni bohaterowie poruszają różne tematy, związane z ich codziennym życiem, co staje się pretekstem do wymowy dźwięków sprawiających trudność oraz do wykonywania ciekawych, często zabawnych ćwiczeń poprawiających dykcję. Dla najmłodszych, zaczynających swoją przygodę z wypowiadaniem pierwszych słów będzie to nie lada gratka.

Seria „Jano i Wito uczą mówić” stanowi znakomitą pomoc naukową dla logopedów, a nawet – obcokrajowców uczących się języka polskiego. Warto, by zajrzały do niej dzieci, którym mówienie nie sprawia trudności, ponieważ historie chłopców bawią i uczą wyrozumiałości wobec ich rówieśników ciężko pracujących nad właściwą wymową głosek. Co więcej, przedszkolaki, które już znają litery chętnie trenują czytanie wraz z bohaterami.

Interesująca tematyka oraz kolorowe obrazki wzbudzają zachwyt u najmłodszych, co sprawia, że nie są oni znużeni ćwiczeniami, tylko zadowoleni. Kartonowe książki oddziałują na wyobraźnię. Autorka przedsięwzięcia jest zarówno mamą, jak i logopedą, więc potrafi się wczuć w potrzeby dziecka. Tworzy również bloga o nazwie Matkawariatka.pl.

W serii znajdziemy takie pozycje, jak:

- „Jano i Wito uczą mówić. Różowy rower” – Jano i Wito zastanawiają się, czy kolor różowy jest dobry dla chłopców. W tej części poćwiczymy, wraz z nimi wymowę głoski „r”.

- „Jano i Wito. Na wsi” – Chłopcy odwiedzają babcię i dziadka oraz poznają nazwy zwierząt gospodarskich. To dobra okazja, by nauczyć się odgłosów, jakie wydają te stworzenia.

- „Jano i Wito. W lesie” – Bohaterowie udają się do lasu, gdzie mieszka wiele sympatycznych istot. Jakie dźwięki z siebie wydają? Poczytaj, posłuchaj i powtarzaj.

- „Jano i Wito. W domu” – Przed chłopakami niezwykle trudne zadanie – trzeba znaleźć klucze, by móc wpuścić Tatę do domu. Tylko jak to zrobić, gdy wokół słyszy się tyle różnych dźwięków?

- „Jano i Wito. Zapach świąt” – Historia w klimacie Bożego Narodzenia. Maluchy trenują spostrzegawczość, ponieważ poszukują choinki; mogą też powąchać pachnące elementy. Nie zabraknie też słówek do powtarzania.

- „Jano i Wito. Na wakacjach” – Jak bohaterowie spędzają wakacje? Dowiemy się z kolejnej części ich przygód! Wraz z nimi spotkamy egzotyczne zwierzęta, wyruszymy na poszukiwanie okularów mamy i potrenujemy mówienie.

- „Jano i Wito. W trawie” – Chłopcy wybierają się na spacer, w czasie którego znajdują Zaczarowany Kamień. Jaki sekret on kryje? I jakich wyrazów dźwiękonaśladowczych nauczymy się przy tej okazji?

- „Jano i Wito. W mieście” – Po wizycie na wsi przyszła kolej na wyjazd z Tatą do miasta. Chłopcy biegną za biletami porwanymi przez wiatr? Co dostrzegą po drodze?

 

Ładowanie...