Xi
cofnij do Klasa 3

Kategorie

    • Historia (15)

Dostępność

Zakres cenowy


Rodzaj

Wydawca

  Autorzy

   Ocena

   Podręczniki do historii - klasa 3 - liceum i technikum

    (15 produktów)

   Oferujemy podręczniki do historii opracowane przez renomowanych wydawców. Znajdziesz tu książki uznanych autorów, które bardzo dobrze spełniają wymagania współczesnych szkół. Podręczniki te łatwo przekazują wiedzę i są opracowane w taki sposób, by zapewniać odpowiednie wsparcie maturzystom właśnie przygotowującym się do egzaminów. Zebrane w tej ofercie książki, karty z zagadnieniami, wskazówki dla maturzystów, powtórki i inne materiały edukacyjne czekają na wszystkich uczniów klas 3!


   Podręczniki do historii klasa 3 - liceum i technikum

   Podręczniki do liceum i do technikum pomagają zrozumieć uczniom 3 klasy, jak zmieniał się XX w. Uczeń odkrywa, w jaki sposób ten czas wypełniony burzliwymi konfliktami i rewolucjami społecznymi ukształtował współczesność. Autorzy wyjaśniają również, jaką rolę odegrała Polska w najważniejszych wydarzeniach historii świata. Historia klasa 3 liceum oraz historia klasa 3 technikum to kursy, dzięki którym uczeń może zrozumieć najnowsze dzieje historyczne.

   Przeszłość odkrywa swoje tajemnice dzięki znakomitym autorom i rewelacyjnie wydanym książkom. Infografiki, tabele, archiwalne zdjęcia, dane statystyczne, materiały źródłowe oraz mapy znacznie ułatwiają uczniom naukę. Warto zwrócić uwagę również na porady przygotowane z myślą o maturzystach i podsumowania działów, do których można wrócić przed egzaminem. Nauka z autorami tych rewelacyjnie opracowanych publikacji będzie dużo prostsza!

   Najtańsze podręczniki do historii - zakres podstawowy i zakres rozszerzony

   Prezentowana oferta zawiera rewelacyjnie wydane podręczniki podstawowe i rozszerzone, które zachęcają do odkrywania dziejów ludzkości. Jedną z takich książek jest z pewnością historia Operon klasa 3, pięknie wydany podręcznik z wieloma interesującymi dodatkami. Chronologiczny układ książki ułatwia uczniowi zapamiętanie kolejności wydarzeń historycznych, a szczegółowe mapy oraz źródła historyczne umożliwiają zrozumienie przebiegu zmian dziejowych. Historia rozszerzona klasa 3 liceum to doskonała okazja, by poszerzyć posiadaną wiedzę i rozwijać zainteresowania historyczne.


   Dzięki podręcznikom do klasy 3 uczniowie poznają problematykę ustrojową nowoczesnych państw, ukształtowaną przez dzieje XX w. Najważniejsze ideologie i partie polityczne wywarły ogromny wpływ na współczesny świat, a ich założenia wciąż powracają w wielu dyskusjach publicznych. Podręczniki znakomitych wydawców, jak chociażby wspomniany Operon lub SOP Oświatowiec Toruń, umożliwiają szczegółowe zapoznanie się z ideami, które wciąż kształtują świat.

   Ładowanie...