Xi
cofnij do Klasa 3

Kategorie

    • Geografia (11)

Dostępność

Zakres cenowy


Rodzaj

Wydawca

  Autorzy

   Ocena

   Podręczniki do geografii - klasa 3 - liceum i technikum

    (11 produktów)

   Geografia 3. Podręcznik dla szkoły branżowej I stopnia

   (okładka miękka)

   55,49 
   Wysyłka dzisiaj

   Geografia LO 3/1 Ciekawi świata podr ZR OPERON

   (okładka miękka)

   40,29 
   Wysyłka 3 dni robocze

   Tanie podręczniki do geografii - klasa 3 liceum

   Geografia należy do czołówki najbardziej lubianych przedmiotów szkolnych - młodzi ludzie są ogromnie ciekawi świata, a informacje zdobyte podczas lekcji poszerzają ich horyzonty i inspirują do samodzielnego pogłębiania wiedzy na temat szczególnie interesujących zakątków naszego globu. Wielu licealistów i uczniów techników decyduje się także na zdawanie matury z geografii. Dobry wynik egzaminu dojrzałości z tego przedmiotu jest przepustką na wiele atrakcyjnych kierunków studiów - geologię, geodezję i kartografię, turystykę, a także kierunki związane z międzynarodowym handlem czy ekonomią.

   Dobry podręcznik do geografii w połączeniu z odpowiednio dobranymi pomocami naukowymi - atlasem geograficznym, zbiorem zadań, repetytorium czy zbiorem zadań - pomoże każdemu uczniowi w rzetelnym przygotowaniu się do każdej nadchodzącej lekcji oraz podsumowaniu i ugruntowaniu wiedzy przed egzaminem maturalnym. 

   Geografia klasa 3 liceum - Nowa Era i inni wydawcy

   Uczniowie trzecich klas szkół średnich korzystają najczęściej z książki do geografii wydawnictwa Nowa Era. Podręcznik “Oblicza geografii” dostępny jest w dwóch wersjach, obejmujących podstawowy i rozszerzony zakres materiału; pierwsza z nich przeznaczona jest dla uczniów, którzy nie zdają matury z tego przedmiotu, drugi obejmuje natomiast informacje obowiązujące na egzaminie dojrzałości. Wydawca przygotował także komplementarne wobec podręczników zestawy kart pracy, umożliwiające praktyczne powtórki wiedzy i trening rozwiązywania zadań maturalnych.

   Podręczniki do geografii dla klasy 3 liceum, technikum i szkół branżowych uzupełnione o zestawy kart pracy znajdują się także w asortymencie Wydawnictwa Pedagogicznego Operon. Materiały do nauki tego przedmiotu oferują również wydawnictwa Omega, Greg, KRAM czy Demart. Ostatnia z wymienionych marek oddaje do dyspozycji uczniów ponad 200-stronicowy atlas geograficzny - narzędzie, bez którego trudno wyobrazić sobie pogłębianie wiedzy o świecie. Praca z atlasem jest dla uczniów doskonałą okazją do nauki odczytywania informacji z map fizycznych - umiejętności, która we współczesnej erze cyfryzacji nie jest już tak powszechna, jak jeszcze pokolenie temu.

   Ładowanie...