Xi
cofnij do Klasa 3

Kategorie

    • Chemia (14)

Dostępność

Zakres cenowy


Rodzaj

Klasa

Wydawca

  Autorzy

   Ocena

   Podręczniki do chemii - klasa 3 - liceum i technikum

    (14 produktów)

   Trzecia klasa liceum to dla wielu uczniów ostatni rok z chemią, wyjątkiem są oczywiście licealiści, dla których chemia jest jednym z rozszerzonych przedmiotów. Wychodząc naprzeciw potrzebom uczniów zarówno realizujących program podstawowy, jaki i rozszerzony oferujemy podręczniki wszystkich najchętniej wybieranych wydawnictw.

   Chemia 3. Podręcznik do liceum i technikum. Zakres rozszerzony

   (okładka miękka)

   61,29 
   Dostępne od 30.08.2024

   Chemia 3. Podręcznik do liceum i technikum. Zakres podstawowy

   (okładka miękka)

   58,79 
   Dostępne od 30.08.2024

   Chemia. Repetytorium. Tom 1

   (okładka miękka)

   30,89 
   Wysyłka dzisiaj

   Chemia. Repetytorium. Pakiet: Tom 1-2

   (okładka miękka)

   71,48 
   Wysyłka 2 dni robocze

   Wiele z nich jest obecnych na polskim rynku od kilkudziesięciu lat. Te najbardziej znane i lubiane to między innymi: Nowa Era, Wydawnictwo Pedagogiczne OPERON, WSiP czy Oficyna Edukacyjna Krzysztof Pazdro. To właśnie wydawane przez nie podręczniki królowały na szkolnych biurkach kolejnych pokoleń uczniów. Książki te prezentują najwyższy poziom wydawniczy, są naturalnie zgodne z najnowszą podstawą programową, posiadają praktyczny układ, są także wytrzymałe, na tyle, że bez problemu mogą posłużyć młodszym uczniom. 

   Najtańsza oferta dla uczniów klas 3

   Podręczniki do chemii dla klas 3 uczniów liceów i techników są w naszym sklepie dostępne także w wygodnych pakietach, na które składają się kolejne części podręcznika lub podręcznik z dedykowanym mu zeszytem ćwiczeń. Dzięki nim zakupy na cały najbliższy rok szkolny czy nawet cały tok nauczania jednego przedmiotu można zakupić podczas jednej wizyty w naszej księgarni internetowej.  Warto zaznaczyć, że podręcznik wybrany w pierwszej klasie jest zazwyczaj kontynuowany także w starszych klasach.

   Podręczniki do chemii dla klasy 3 liceum i technikum

   Rozbudowana oferta, poza podręcznikami, oferuje także rozmaite pomoce naukowe, które mogą posłużyć podczas powtórek materiału przed maturą. Dostępne są obszerne pakiety, na niektóre składa się nawet kilkanaście zeszytów ćwiczeń, które bazują na nowej podstawie programowej oraz najnowszych zadaniach maturalnych. Dostępne są także repetytoria, vademeca czy arkusze maturalne.

   Ponadto dostępne są także liczne zbiory zadań, które skupiają się na wiedzy praktycznej i kładą nacisk na jak najszybsze i najsprawniejsze rozwiązywanie zadań. Warto podkreślić, że wszystkie zeszyty ćwiczeń mogą tak samo posłużyć nauczycielom, którzy szukają inspiracji do sprawdzianów czy testów. Część z nich posiada rozwiązania, a inne komentarze pedagogów i egzaminatorów. 

   Ładowanie...