Xi
cofnij do Klasa 3

Kategorie

    • Fizyka (14)

Dostępność

Zakres cenowy


Rodzaj

Klasa

Wydawca

  Autorzy

   Ocena

   Podręczniki do fizyki - klasa 3 - liceum i technikum

    (14 produktów)

   Oferta naszego sklepu to podręczniki szyte na miarę, aktualne i zgodne z najnowszą podstawą programową. Poza klasami z rozszerzoną fizyką, trzecioklasiści kończą przygodą z tym przedmiotem. Dlatego po podręcznikach można się spodziewać wielu podsumowań oraz wiadomości przekrojowych ze wszystkich trzech lat. 

   Fizyka 3. Podręcznik dla szkoły branżowej I stopnia

   (okładka miękka)

   59,29 
   Wysyłka 24 godziny

   Fizyka 3. Karty pracy. Zakres podstawowy. Szkoły ponadpodstawowe

   (okładka miękka)

   28,89 
   Wysyłka 24 godziny

   Najlepsze i najtańsze podręczniki do fizyki dla klasy 3 liceum i technikum

   Szeroki wachlarz dostępnych książek do fizyki obejmuje kilka wydawnictw, które cieszą się największym zaufaniem uczniów i nauczycieli i są obecne na polskim rynku od wielu lat. Kolejne pokolenia uczniów mogą wybierać spośród podręczników wydawnictw takich jak: Nowa Era, Operon czy WSiP. Książki najczęściej są kontynuacjami podręczników używanych w młodszych klasach, ich zawartość jest na tyle spójna, że książki wybrane w klasie 1 są kontynuowane w kolejnych latach.

   Te doświadczone wydawnictwa poza podręcznikami oferują także zeszyty ćwiczeń, karty pracy i inne pomoce naukowe. Warto zwrócić uwagę, że część podręczników do fizyki można kupić w zestawie właśnie z kolejną częścią lub właśnie ćwiczeniami lub maturalnymi kartami pracy. Dodatkowe zeszyty ćwiczeń pomogą utrwalić wiedzę pomiędzy zajęciami, ale także uporządkować ją przed zbliżającym się egzaminem maturalnym.

   Podręcznik do fizyki dla klasa 3 Nowej ery i praktyczne, maturalne karty pracy

   Wszyscy uczniowie liceów oraz techników, którzy zdecydowali się zmierzyć z fizyką na egzaminie maturalnym będą mogli utrwalić wiedzę dzięki dostępnym repetytoriom, dedykowanym właśnie egzaminowi dojrzałości. Pośród pomocy naukowych dostępnych w naszym sklepie znajdą się takie, które są kompatybilne z podręcznikami, jak “Maturalne karty pracy” od wydawnictwa Nowa Era, które mogą być uzupełnieniem podręczników “Zrozumieć fizykę” oraz “Odkryć fizykę”. Jednak dodatkowe zbiory zadań, karty pracy, vademeca czy zestawy arkuszy mogą być stosowane niezależnie od używanej w szkole książki. Wszystkie one zostały skomponowane w zgodzie z najnowszą podstawą programową, w oparciu o często pojawiające się na maturach zadania. 

   Ładowanie...