Xi
cofnij do Klasa 3

Kategorie

    • Wiedza o społeczeństwie (5)

Dostępność

Zakres cenowy


Rodzaj

Klasa

Wydawca

  Autorzy

   Ocena

   Podręczniki wiedza o społeczeństwie - klasa 3 - liceum i technikum

    (5 produktów)

   Nasza oferta obejmuje również podręczniki do wiedzy o społeczeństwie dla klas 3 liceum i technikum. Głównym zadaniem przedmiotu i dedykowanym mu podręcznikom jest wykształcenie u młodych ludzi kompetencji: obywatelskich, społecznych, osobistych, przedsiębiorczych, cyfrowych. Materiał bazuje także na najnowszej wiedzy dotyczącej prawidłowości życia społecznego, znaczenia różnych podmiotów życia publicznego, systemu politycznego i prawnego oraz stosunków międzynarodowych.

   Klasa 3 wiedza o społeczeństwie - najtańsze podręczniki

   Na asortyment sklepu składają się książki najbardziej popularnych i zaufanych wydawnictw, które od dekad królują na biurkach polskich uczniów, w tym Nowej Ery i Wydawnictwa Pedagogicznego OPERON. Obydwa wydawnictwa w swojej ofercie posiadają także zestawy, w skład których wchodzą podręczniki i maturalne karty pracy, które ułatwią nie tylko utrwalenie wiedzy, lecz także znacznie usprawnią przygotowania do egzaminu maturalnego. 

   Książki do WOS dla 3 klasy liceum i technikum

   Wiedza o społeczeństwie jest popularnym wyborem na egzaminie maturalnym, dlatego oferta naszego sklepu została poszerzona także o pomoce naukowe, które mają posłużyć do powtórki materiału przed egzaminem zwieńczającym naukę w szkole ponadpodstawowej. Do dyspozycji uczniów są nie tylko karty pracy, lecz także arkusze egzaminacyjne, które bazują na poleceniach pojawiających się na maturze w ostatnich latach. Takie arkusze zawiera pakiet z serii “Teraz matura” od wydawnictwa Nowa Era. Poza arkuszami obejmuje również vademecum oraz książkę “Tuż przed maturą”, w której znajdują się najważniejsze informacje z całego toku nauczania wiedzy o społeczeństwie opracowane przez doświadczonych ekspertów, zgodnie z wytycznymi CKE.

   Ładowanie...