Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Z Biblioteki Wydawnictwa Nasza Księgarnia

 (3 produktów)

Julian i Irena. Tuwim dzieciom

(okładka twarda)

4/5
35,99 49,90 zł −28%
Wysyłka dzisiaj

Pan Kleks. Brzechwa dzieciom. Dzieła wszystkie

(okładka twarda)

5/5
45,69 69,90 zł −35%
Wysyłka dzisiaj

Teatrzyki. Brzechwa dzieciom. Dzieła wszystkie

3/5
45,59 69,90 zł −35%
Wysyłka dzisiaj

Z Biblioteki Wydawnictwa Nasza Księgarnia

Wydawnictwo „Nasza Księgarnia” jest najstarszym i największym wydawnictwem w Polsce, które specjalizuje się w literaturze dla dzieci i młodzieży. Zostało założone w 1921 roku przez Związek Nauczycielstwa Polskiego. Na przestrzeni wielu lat współpracowało z takimi autorami jak : Alina i Czesław Centkiewiczowie, Czesław Janczarski, Jan Brzechwa, Irena Jurgielewiczowa czy Edmund Niziurski.

Współczesna oferta Wydawnictwa „Nasza Księgarnia” jest niezwykle bogata. Oprócz utworów polskich, wydawane są także przekłady słynnych zagranicznych dzieł. Wydawnictwo uzyskało wyłączne prawo do publikacji wielu utworów literatury światowej.  Z pewnością każde dziecko i nastolatek znajdzie tu coś dla siebie.

W serii „Z biblioteki Wydawnictwa „Nasza Księgarnia”” znaleźć można następujące pozycje:

- „Poczytaj mi mamo. Księga czwarta” – w tym tomie znajdują się opowiadania w oryginalnej szacie graficznej, które przez lata były chętnie czytane w wielu polskich domach;  dzięki tej publikacji ma szansę je poznać dziecko żyjące w XXI wieku,

- „Julian i Irena. Tuwim dzieciom” – zbiór utworów dwojga lubianych i cenionych autorów; uroku publikacji dodają wspaniałe ilustracje Adama Pękalskiego; książka wzbogacona jest dodatkowo wspomnieniami Ireny i Juliana dotyczącymi ich dzieciństwa,

- „Ksiądz Twardowski dzieciom. Wiersze” – poruszające utwory księdza Jana Twardowskiego z uroczymi ilustracjami Marty Kurczewskiej pokazują jak ważne jest, by zachwycać  się otaczającą nas przyrodą i już od najmłodszych lat uczyć się szacunku do innych.

Książki z serii „Z biblioteki Wydawnictwa „Nasza Księgarnia”” są ciekawe i wartościowe. Zaznajamiają najmłodszych z utworami, które weszły na stałe do historii dziecięcej literatury. Pełnią funkcję edukacyjną, rozwijają wyobraźnię, poszerzają zasób słów, uczą posługiwać się poprawną, piękna polszczyzną. W dzisiejszych czasach – w kulturze obrazkowej – czytanie dziecku jest bardzo ważne i sprawia, że człowiek już od najmłodszy lat ma szansę zaprzyjaźnić się z literaturą.   

Ładowanie...