Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Rok w lesie

 (1 produktów)

Rok w lesie

Seria dla małych miłośników przyrody!

Seria "Rok w lesie" zawiera produkty przeznaczone zwłaszcza dla dzieci, które lubią zwierzęta. To wyjątkowa oferta, ułatwiająca najmłodszym odbiorcom odkrywanie świata przyrody. Dzięki kolorowym grom i książkom dziecko może wyruszyć na wspaniałą wyprawę do lasu oraz poznać jego mieszkańców. Nie zabraknie przy tym ćwiczenia spostrzegawczości i pomysłowości! Pięknie zaprojektowane elementy przyciągają uwagę dzieci oraz zachęcają do sprawdzenia całej zawartości pudełka. Książka z leśną naturą? Puzzle z mieszkańcami lasu? A może kolorowa gra planszowa? Cokolwiek wybierzecie, zawsze macie pewność, że nie zabraknie tu rewelacyjnych ilustracji i wesoło spędzonych chwil z całą rodziną.

Seria "Rok w lesie" to przede wszystkim produkty edukacyjne. Dzięki pięknie zaprojektowanej grze dziecko odkrywa świat natury i znajduje odpowiedzi na wiele ciekawych pytań. Kto mieszka w lesie? Jak nazywa się takie zwierzę? Dlaczego niektóre zwierzęta żyją na drzewach? Kolorowe produkty zapewniają świetną okazję, by rozwijać słownictwo oraz umiejętności komunikacyjne dzieci. Co więcej, pomagają w zrozumieniu skomplikowanych zależności występujących w przyrodzie. Nawet dla osoby dorosłej wiele informacji będzie zaskakujących! Wspólne czytanie lub granie może być też wspaniałą okazją, by pogłębić relacje rodzinne. Z pewnością niejeden wieczór w ten sposób zapadnie rodzinie w pamięć!

Gra planszowa "Rok w lesie" to świetny produkt dla najmłodszych dzieci. Uczy współpracy, nazw zwierząt i planowania ruchów oraz rozwija spostrzegawczość. Trójwymiarowy las potrafi zachwycić! Pięknie zaprojektowana gra jest świetną propozycją na rodzinny wieczór. Na pewno znajdą tu coś dla siebie nie tylko najmłodsze osoby! Zadanie graczy polega na wskazaniu zwierząt, które chwilę wcześniej ukrywały się w lesie. To dobre ćwiczenie pamięci, poszerzające również słownictwo dzieci. Pudełko zawiera trójwymiarowe elementy, po złożeniu odzwierciedlające las. Natomiast ilustracje zwierząt z pewnością zostaną docenione przez niejednego miłośnika pięknie wykonanych gier. Gra jest bardzo prosta i można szybko ją rozłożyć. Co więcej, nie wymaga długiego tłumaczenia zasad. To ogromna zaleta zwłaszcza dla małego dziecko, które dopiero rozpoczyna przygodę z planszówkami. Dzięki tej rozgrywce wiele dzieci zainteresuje się środowiskiem naturalnym oraz łatwo nabierze chęci na wycieczkę do lasu!

"Rok w lesie" nawiązuje do słynnej kolekcji produktów dla dzieci. W tej ofercie znajdziesz książki obrazkowe, gry planszowe i kolorowe puzzle. Na uwagę zasługują zwłaszcza niesamowicie wyraziste ilustracje. Wypełnione szczegółami dzieła wspaniałych ilustratorów zachwycają rewelacyjnym stylem oraz zachęcają do leśnych wycieczek. Książka obrazkowa z leśnymi zwierzętami znakomicie ćwiczy spostrzegawczość dzieci. Ponadto ułatwia zrozumienie, jak wygląda życie różnych zwierząt. Umożliwia rozwijanie wyobraźni oraz wymyślanie własnych opowieści! Warto również zwrócić uwagę na rewelacyjne puzzle rodzinne, które dziecko może układać razem z rodzicami. Ten nietypowy produkt polega na układaniu elementów w niestandardowy sposób, dopasowany do możliwości najmłodszych odbiorców.

Ładowanie...