Xi

Pucio. Logopedyczne memo języczkowe. Pucio

Hej dzieciaki! To ja, wasz Pucio! Spójrzcie co dla Was mam! Oto moja ulubiona gra: memo obrazkowe. Ostatnio nie bawię się w nic innego. Nawet Misia, choć jest już taka duża, włącza się do gry.Rodzice mówią mi, że to jest zupełnie niezwyczajne memo. Podobno ma magiczne działanie i pomaga mi w nauce mówienia. Pewnie jak zwykle mają rację, ale dla mnie to przede wszystkim nadzwyczajnie fajna zabawa. Czytaj więcej

Polecamy inne produkty z serii "Pucio" Zobacz wszystkie

Hej dzieciaki! To ja, wasz Pucio! Spójrzcie co dla Was mam! Oto moja ulubiona gra: memo obrazkowe. Ostatnio nie bawię się w nic innego. Nawet Misia, choć jest już taka duża, włącza się do gry.

Rodzice mówią mi, że to jest zupełnie niezwyczajne memo. Podobno ma magiczne działanie i pomaga mi w nauce mówienia. Pewnie jak zwykle mają rację, ale dla mnie to przede wszystkim nadzwyczajnie fajna zabawa. Dołączycie do mnie?

Pucio. Logopedyczne memo języczkowe - innowacyjna zabawa edukacyjna

Logopedyczne memo języczkowe to kolejna część bijącej rekordy popularności serii o przygodach Pucia. Wydawnictwo Nasza Księgarnia po raz kolejny zaprasza dzieci i rodziców do przyjemnego i jednocześnie wartościowego spędzenia czasu w towarzystwie ulubionych bohaterów.

Gra w memo to doskonała zabawa i nauka w jednym. Dzieci przyglądają się życiu rodziny Pucia i towarzyszą postaciom w różnych codziennych aktywnościach. Szukając par, ćwiczą pamięć, a jednocześnie rozwiązują różne zadania logopedyczne. Kolorowe ilustracje przedstawiające Pucia i jego bliskich mają nakłonić maluchy do treningu buzi i języka.

Każda para kart memo odpowiada konkretnemu ćwiczeniu. W pudełku znajdują się szczegółowe instrukcje dotyczące wykonywania zadań. W trakcie poszukiwań dwóch identycznych obrazków język dziecka staje się pędzlem malarskim, windą w bloku mieszkalnym, dentystą, a nawet konikiem na biegunach. Śmiechu przy tym co niemiara!

Logopedyczne memo języczkowe z serii Pucio - opinie

Dzieci z reguły niechętnie przystępują do jakichkolwiek ćwiczeń logopedycznych. Maluchy nuży powtarzalność zadań i ich forma. Marta Galewska-Kustra jako doświadczona logopedka i jednocześnie mama doskonale wie jak przełamać niechęć najmłodszych do zajęć logopedycznych i jak pracować z dziećmi z wadami artykulacyjnymi.

Propozycja gry w memo języczkowe to odpowiedź na potrzeby maluchów i ich rodziców. Stanowi wartościową, przyjazną najmłodszym i przezabawną rozrywkę rodzinną. Dzieci uczą się prawidłowej wymowy głosek mimochodem. Świetnie się bawią w towarzystwie Pucia i nie traktują czasu spędzonego na ćwiczeniach jako nieprzyjemnego obowiązku.

Wesołe przygody małego bohatera zachęcają maluchy do naśladowania różnych dźwięków, wcielania się w role i odgrywania scenek. Całość wieńczą sympatyczne i zabawne ilustracje Joanny Kłos. Szata graficzna gry pobudza dziecięcą wyobraźnię i stymuluje ich rozwój.

Pucio. Logopedyczne memo języczkowe to fantastyczna zabawa sprzyjająca rozwojowi mowy.

Zobacz więcej
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
3404651
Tytuł
Pucio. Logopedyczne memo języczkowe. Pucio
Data premiery
2023-09-27
Rok wydania
2023
Wymiary produktu [mm]
113 x 113
Waga Produktu [kg]
0.38
Długość
110
Głębokość
110
Wysokość
110
Nasza cena
31,89 zł
Serie:
Zobacz więcej
Recenzje
5,0/5
6 recenzji
 • 5
  6
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0
Napisz recenzję
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
RecenzjeNajnowsze
Jak działają recenzje
 • Małgorzata D. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2024-01-26
  Po prostu super. dzieci pokochały to memo i ja też. Ja chyba bardziej :)
 • Sabina P. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2023-12-19
  Super, gdy brakuje pomysłów na ćwiczenia, dzieci ćwiczą nawet o tym nie wiedząc. Wiele możliwości zastosowania. Polecam.
 • Justyna D. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2023-12-14
  Memo bardzo dobrze wykonane , czytelne obrazki z dużym potencjałem do wykorzystania na zajęciach językowych.
 • Ewelina Klient niezweryfikowany
  5.0
  2023-10-08
  „Pucio Logopedyczne Memo Języczkowe” to gra dla dzieci od 3 roku życia. Na poszczególnych okrągłym elemencie znajdują się postacie z książki o Puciu i jego rodzince. Do gry dołączona jest instrukcja, która szczegółowo i w sposób zabawny pokazuje jak z dzieckiem ćwiczyć język. Wszystkie przedstawione w niej ćwiczenia służą usprawnieniu pionizacji języka, czyli wykonywani ruchów języka ku górze. Na kolejnych stronach tej niewielkiej instrukcji znajdziemy podpowiedzi jak nawiązać do sytuacji na obrazku i jak wykonać każde ćwiczenie.
  Rozkładamy kafelki obrazkami do dołu i na zmianę szukamy dwóch identycznych obrazków. Każdy gracz odkrywa w jednym ruchu dwa elementy, a następnie wykonuje związanie z nim ćwiczenie. Jeśli odnajdzie parę po wykonaniu ćwiczenia, odkłada ją na bok. A jeśli nie, to stara się zapamiętać położę kafelków, a rundę rozpoczyna kolejny gracz. Gra trwa do momentu wyczerpania kafelków. Wygrywa ten, kto zdobędzie więcej kafelków.
  A jakie między innymi zadania ma wykonać dziecko? Język dziecka zamieni się w wałek malarski i będzie malował podniebienie, będzie udawał taternika lub dentystę. Dzieci zamienią się kotka, który po zjedzeniu czegoś pysznego oblizuje się. To tylko niektóre ciekawe ćwiczenia, które dzieci wraz z Puciem bardzo chętnie wykonują.
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
 • Klient zweryfikowany
  Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
 • Klient niezweryfikowany
  Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
 • Recenzja Zweryfikowana
  Potwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.

Najczęściej kupowane razem:

Dostawa i płatność

InPost Paczkomat® 24/7
data dostawy 19. lipca, piątek
bezpłatna dostawa od 248,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Żabka, Dino, punkty DPD Pickup
data dostawy 19. lipca, piątek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
8,99 zł Pobranie 5,00 zł
Kurier DPD
data dostawy 19. lipca, piątek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
ORLEN Paczka
data dostawy 19. lipca, piątek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
10,99 zł
Pocztex Kurier
data dostawy 19. lipca, piątek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Kurier InPost
data dostawy 19. lipca, piątek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
14,99 zł Pobranie 5,00 zł
Pocztex - punkty odbioru
data dostawy 19. lipca, piątek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
11,99 zł Pobranie 5,00 zł
Odbiór osobisty w Bielsku-Białej
data dostawy 19. lipca, piątek
0,00 zł
3404651
Ładowanie...