Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Marianna Schoett

 (3 produktów)

Feluś i Gucio poznają emocje

5/5
28,55 39,90 zł −28%
Wysyłka 24 godziny

Feluś i Gucio wiedzą jak się zachować

5/5
27,60 39,90 zł −31%
Wysyłka 24 godziny

Feluś i Gucio idą do przedszkola

5/5
27,91 39,90 zł −30%
Wysyłka 24 godziny

Marianna Schoett

Marianna Schoett jest jedną z najbardziej znanych współczesnych polskich ilustratorek książek dla dzieci. Zainteresowanie sztukami plastycznymi towarzyszyło jej od zawsze: już jako nastolatka wiązała swoją przyszłość z branżą artystyczną, czego dowodzi m.in. ukończenie Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych w Bydgoszczy. Po ukończeniu szkoły średniej Schoett kontynuowała edukację na Wydziale Sztuk Pięknych Uniwersytetu Marii Konopnickiej w Toruniu.

Zawodowo Marianna Schoett zajmuje się pracą w agencji kreatywnej oraz ilustrowaniem literatury dziecięcej. W swoim dorobku ma m.in. projekt graficzny okładek serii "Już czytam!" oraz ilustracje do najnowszego wydania książki "Koniec z wygłupami". Największy rozgłos przyniosła jej jednak seria "Feluś", stworzona we współpracy z Katarzyną Kozłowską. Książeczki dedykowane są przedszkolakom - ich bohater, kilkuletni Feluś, w duecie ze swoim ukochanym pluszowym misiem Guciem poznaje otaczający go świat i uczy się przydatnych w codziennym życiu umiejętności.

Seria okazała się ogromnym sukcesem - książki takie, jak "Feluś i Gucio idą do przedszkola" czy "Feluś i Gucio poznają emocje" cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem wśród małych czytelników. Obok wartościowej treści szczególnie angażującym aspektem są ilustracje Marianny Schoett. Charakterystyczna kreska, poczucie humoru i wyobraźnia autorki pozwoliły jej wykreować postacie, które budzą sympatię maluchów od pierwszego wejrzenia.

Ładowanie...