Xi
 » Wyprawka szkolna 2023/2024

Kategorie

Dostępność

Zakres cenowy


Wydawca

  Ocena

  Wyprawka szkolna 2023/2024

   (20834 produktów)

  Blok techniczny biały A4/10

  5,99 
  Wysyłka dzisiaj

  Blok techniczny. Kolorowy. A4/8K

  5,99 
  Wysyłka dzisiaj

  Klej Magic 2w1 tubka + sztyft

  13,49 
  Wysyłka dzisiaj

  Okładki, zestaw 1-klasisty

  16,79 
  Wysyłka dzisiaj

  Okładka na zeszyt A4

  8,19 
  Wysyłka dzisiaj

  Kredki bambino 12 kolorów

  21,89 
  Wysyłka dzisiaj

  Okładki zestaw 2-klasisty

  17,79 
  Wysyłka dzisiaj

  Zeszyt do nut z szeroką pięciolinią

  (okładka miękka)

  9,29 
  Wysyłka dzisiaj

  Blok techniczny biały A3/10K

  11,59 
  Wysyłka dzisiaj

  Kubek z blokadą wylania

  11,59 
  Wysyłka dzisiaj

  Papier ksero POLspeed. 80g 500 arkuszy A4

  22,29 
  Wysyłka 3 dni robocze

  Okładka na zeszyt A4 PP

  8,19 
  Wysyłka dzisiaj

  Blok Wycinanka A4 HAPPY COLOR

  6,99 
  Wysyłka dzisiaj

  Karteczki samoprzylepne 51x51mm

  4,49 
  Wysyłka dzisiaj

  Naklejki na zeszyty - Pad (12szt)

  5,99 
  Wysyłka dzisiaj

  Naklejki na przyprawy. Kolorowe

  (okładka miękka)

  2,79 
  Wysyłka 3 dni robocze

  Papier kolorowy. Wycinanka. A5/10K

  6,69 
  Wysyłka dzisiaj

  Nożyczki szkolne

  5,99 
  Wysyłka dzisiaj

  Gumka do mazania

  9,39 
  Wysyłka dzisiaj

  Plastelina. 24 kolory

  12,39 
  Wysyłka dzisiaj

  Zeszyt A4/16K linia Kaligrafia

  (okładka miękka)

  7,49 
  Wysyłka dzisiaj

  Wyprawka szkolna 2023/2034: co każdy uczeń mieć powinien

  Pierwszy dzwonek coraz bliżej - a zakup wyprawki jest jednym z najważniejszych elementów przygotowań do nowego roku szkolnego. Wychodząc naprzeciw potrzebom uczniów, oferujemy szeroki wybór artykułów szkolnych w atrakcyjnych cenach. Sprawdź, z czego możesz wybierać!

  Wyprawka szkolna - lista zakupów

  Listy akcesoriów, w które należy zaopatrzyć ucznia przed rozpoczęciem nauki, na ogół udostępniane są przez szkoły. Niezależnie jednak od indywidualnych wytycznych możemy pokusić się o sporządzenie krótkiej, uniwersalnej listy niezbędnych szkolnych akcesoriów:

  • plecak lub tornister

  • buty zamienne + worek

  • komplet zeszytów w twardych lub ochronnych okładkach

  • piórnik + zestaw przyborów do pisania i kreślenia

  • zestaw przyborów plastycznych

  • teczki lub segregatory na luźne arkusze

  W księgarni Tantis znajdziesz szeroki wybór wymienionych produktów w atrakcyjnych cenach. Dzięki temu zakup wyprawki będzie łagodny dla portfela, a całość potrzebnych akcesoriów skompletujesz w jednym zamówieniu, które dostarczymy pod wybrany przez Ciebie adres.

  Wyprawka do szkoły: jak wybrać plecak?

  Zakupy zaczynamy oczywiście od tornistra lub plecaka: uczniowie noszą w nich spory ekwipunek, dlatego wybrany model musi być solidny i komfortowy. Dobry plecak szkolny powinien mieć usztywnione, profilowane plecy, szerokie i miękkie szelki z funkcją regulacji długości oraz kilka dodatkowych kieszeni, ułatwiających utrzymanie przyborów szkolnych w porządku.

  Wyboru warto dokonać wspólnie z dzieckiem: plecak będzie towarzyszył mu każdego dnia, dlatego zakupiony model powinien mu się podobać. Korzystając z naszej oferty macie do dyspozycji kilkaset różnorodnych plecaków, spośród których każdy uczeń znajdzie coś dla siebie.

  Wyprawka dla ucznia 2023/2024: artykuły papiernicze

  Oprócz zestawu podręczników i zeszytów ćwiczeń podstawowym elementem wyprawki są zeszyty, bez których trudno wyobrazić sobie pracę na lekcjach i naukę w domu. Oferujemy szeroki wybór zeszytów, spełniających różnorodne potrzeby uczniów. 

  Ogólnie przyjmuje się, że w pierwszych klasach szkoły podstawowej uczniowie korzystają z cienkich zeszytów 16- lub 32-kartkowych. Z biegiem czasu, gdy wiadomości do notowania jest coraz więcej, uczniowie sięgają po coraz grubsze bruliony. 

  Zeszyty w cienkie linie pomagają w nauce pisania; po zakończeniu etapu edukacji wczesnoszkolnej w plecakach pojawiają się modele w grube linie. Zeszyty w kratkę stosuje się na matematyce i przedmiotach ścisłych, zeszyty gładkie - na lekcjach geometrii, gdzie potrzebna jest przestrzeń na rysunki.

  Zeszyty w twardych okładkach zachowują swoją formę i właściwości przez długi czas. Aby zabezpieczyć miękkie okładki przed odkształceniami, warto zabezpieczyć je specjalnymi gumowymi koszulkami.

  Przybory do pisania i rysowania w szkolnej wyprawce

  Obok plecaka i zeszytów największą frajdą dla uczniów wybierających wyprawkę jest kupno piórnika - nie bez powodu: kolorowe, ciekawie zorganizowane modele przykuwają wzrok i zachęcają do częstego sięgania po zawartość. Wewnątrz piórnika powinny znaleźć się pióro lub długopis, zapasowe naboje lub wkłady, ołówek z gumką, temperówka, kilka kolorowych cienkopisów lub zakreślaczy oraz zestaw przyborów kreślarskich: linijka, ekierka, kątomierz, cyrkiel.

  Osobną kategorię stanowią przybory plastyczne - a w szkole nie brak okazji, by dać upust swojej twórczej wyobraźni, dlatego warto zadbać także o ich obecność. Do podstawowych akcesoriów należą tutaj bloki: rysunkowy i techniczny, kolorowy papier i nożyczki do wycinania, kredki ołówkowe i woskowe, flamastry, farby wodne z pędzlami oraz teczki do przechowywania prac.

  Ładowanie...