Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Rok w...

 (6 produktów)

Rok na placu budowy

(okładka twarda)

Rok w...

30,49 44,90 zł −32%
Wysyłka 24 godziny

Rok w górach

(okładka twarda)

Rok w...

30,29 44,90 zł −33%
Wysyłka 24 godziny

Rok na wsi

(okładka twarda)

Rok w...

29,19 44,90 zł −35%
Wysyłka 24 godziny

Rok w Krainie Czarów

(okładka całokartonowa)

Rok w...

30,29 44,90 zł −33%
Wysyłka 24 godziny

Rok na zamku

(okładka twarda)

Rok w...

29,89 44,90 zł −33%
Wysyłka 24 godziny

Rok w mieście

(okładka twarda)

Rok w...

41,99 59,90 zł −30%
Wysyłka 24 godziny

Rok w...

Seria „Rok w …” jest genialna w swej prostocie. 12 rozkładówek przedstawia 12 miesięcy w roku, co pozwala dziecku przyswoić sobie zmiany, jakie niosą z sobą pory roku. Młody czytelnik poznaje bogactwo fauny i flory, zwyczaje panujące w danym miejscu oraz zmiany zachodzące w życiu bohaterów.

Książki z serii „Rok w …” pobudzają dziecięcą wyobraźnię, ćwiczą spostrzegawczość i uczą logicznego myślenia. Każda z książek zawiera cenne informacje dotyczące głównego tematu, interesujące ciekawostki oraz dużą dawkę humoru. A wszystko to przedstawione za pomocą ilustracji. Poza pierwszymi stronami w formie legendy, książki nie posiadają tekstu. Strony przepełnione wielowymiarowymi obrazami pozwalają oglądać książkę na nieskończenie wiele sposobów. To dziecko wybiera z kim, tym razem przeżyje „Rok w …”, a następie znajduje wybraną postać na kolejnych rozkładówkach. Na końcu każdej książki znajduje się zabawa interaktywna związana z tematem głównym.

Każda z książek została zilustrowana przez innego artystę:

„Rok w lesie” - Emilia Dziubak

„Rok na wsi” - Magdalena Kozieł-Nowak

„Rok w górach” - Małgorzata Piątkowska

„Rok w przedszkolu” - Przemysław Liput

„Rok na placu budowy” - Artur Nowicki

„Rok w krainie czarów” - Maciej Szymanowicz

„Rok w mieście” - Katarzyna Bogucka

„Rok na targu” - Jola Richter-Magnuszewska

Seria „Rok w ...” ćwiczy wyobraźnię, uczy jak zachować się w różnych miejscach, a różnorodność stylów sprawia, że dziecko wyrabia sobie poczucie estetyki. Bogato zdobione ilustracje sprawiają, że książka trafia nawet do dzieci, które nie potrafią jeszcze czytać. Duży format i zaokrąglone rogi są bezpieczne dla maluchów, a kartonowe strony pozwalają książce przeżyć więcej.

Jedne z popularniejszych propozycji serii to:

  • Rok na placu budowy – coś dla małych fanów pojazdów budowlanych. Bohaterowie książki to maszyny pracujące na budowie m.in. Dźwig, Koparka, Betoniarka. To także mniejsze, ale równie ważne narzędzia takie, jak Wkrętarka czy Piła łańcuchowa. W książce w ciekawy sposób zostały przedstawione kolejne etapy budowy.

  • Rok na wsi to świetna pozycja przybliżająca dzieciom życie z dala od zgiełku miasta. Na wsi życie toczy się innym rytmem, a gospodarstwa i żyjące na nich zwierzęta są zgrane z porami roku.

  • Rok w górach – 12 miesięcy przeżyte w górach. W tej książce dzieci poznają zwierzęta górskie i podpatrują, co robią one na przestrzeni roku. Poza sarnami, zającami, kozicami i orłami w książce pojawia się góral, owce oraz leśny duszek skory do psot. Całość pięknie oddaje klimat górskich szczytów.

  • Rok w przedszkolu to świetny pomysł na prezent zarówno dla dzieci, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z przedszkolem, jak i dla maluchów, które już chodzą do przedszkola. Bohaterami książki są przedszkolaki, z których każdy jest inny, ma inne potrzeby i inny charakter. Dzięki temu dziecko zauważa różnice między ludźmi i czuje, że każdy może być sobą. Przeglądając książkę, poznaje rytm placówki, miesiąc po miesiącu oglądając poszczególne aktywności i uroczystości.

Ładowanie...