Xi
Polecamy podobne produkty

Wyrocznia duchowych zwierząt. Karty tarot


Czy wiedzieliście, jak wiele zwierzęta mają do zaoferowania ludziom w sferze duchowej? To właśnie ich natura i ich zapomniany język powracają w formie przepięknych kart. To duchy zwierząt nawołują, abyśmy przypomnieli sobie o kluczowej prawdzie - że jesteśmy jednością w Duchu, czyli że jesteśmy połączeni z każdą żyjącą istotą na Ziemi poprzez wspólną świadomość. 

Wystarczy wyciągnąć kartę z talii, aby zyskać dostęp do mądrości Ducha i lepiej pokierować życiem oraz pokonać przeszkody będące skutkiem ograniczeń naszej ludzkiej natury. Ta przepięknie ilustrowana talia Tarota zawiera 68 kart, na których przedstawiono wizerunki Wyższych Duchów różnych zwierząt, w tym: owadów, ryb i ptaków. Każde zwierzę prezentuje archetypiczny symbol i niesie uniwersalne przesłanie oraz głęboką prawdę.

Warto podkreślić, że karty można także czytać w układach, w formie indywidualnej, spersonalizowanej, dla osoby, która poprosi o odczyt z właściwą intencją. 

Dla kogo przeznaczone są karty Wyrocznia duchowych zwierząt?

  • Karty przeznaczone są zarówno dla osób, które dopiero rozpoczynają przygodę z tarotem, ponieważ zestaw zawiera  książeczkę z objaśnieniami, jak i zaawansowanych użytkowników kart

  • Karty można wykorzystać można zarówno w celach profesjonalnych, jak i tylko do własnego użytku.

  • Karty można odczytywać zgodnie z instrukcją, szukając w nich konkretnych odpowiedzi i porad oraz hobbystycznie i korzystać z karty ze względów estetycznych

Wyrocznia duchowych zwierząt. Tarot - zawartość zestawu

  • 68 kart

  • wymiary kart: 70 x 105 mm

  • książka w miękkiej oprawie

  • Ilość stron: 143

  • wymiary opakowania:10,8 x 15,4 x 4,5 cm

  • oprawa książki: miękka

  • rodzaj opakowania: kartonowe

Kart Tarot Wyrocznia duchowych zwierząt - opinie

Karty Tarot Wyroczni duchowych zwierząt przyciągają wzrok, emanują niezwykłą energią zwierząt zaprezentowanych w szalenie artystyczny, barwny sposób. Wizerunki zwierząt wraz z załączonymi wskazówkami mocno wyróżniają to wydawnictwo na tle innych kart. Co ważne, karty i książeczka zostały solidnie zapakowane, więc świetnie sprawdzą się także w podróży, a praktykować można zawsze i wszędzie. Nie wiadomo przecież, kiedy będziemy potrzebowali porad płynących od Ducha.

Załączona do kart książeczka wyjaśnia dokładnie znaczenie kart, sposoby odczytywania, prowadzi dokładnie także początkujące osoby. Ponadto karty mają idealne wymiary i zmieszczą się także w drobnej dłoni, delikatnie błyszczące wykończenie dodatkowo wzmacnia strukturę karty oraz podkreśla bujną kolorystykę. 


Zobacz więcej
Dane szczegółowe

Najczęściej kupowane razem:

Dostawa i płatność

3286536
Ładowanie...