Xi

Tarot światła i cienia - karty, które pozwolą Ci spojrzeć w przyszłość

Tarot światła i cienia to jedna z najpiękniejszych talii, aktualnie dostępnych w sprzedaży. Karty swoją nietuzinkową, nieco baśniową kolorystyką przyciągają wzrok i sprawiają, że trudno oderwać się od kart, bez względu na to, co z nich wyczytaliśmy. Karty pozwolą wszystkim miłośnikom ezoteryki odnaleźć odpowiedzi na dręczące ich pytania, znaleźć wskazówki czy podjąć decyzje, co do których wciąż mają wątpliwości.

Dla kogo przeznaczone są karty Tarota światła i cienia?

  • Karty przeznaczone są zarówno dla początkujących, bowiem zawierają także książeczkę z objaśnieniami, jak i zaawansowanych pasjonatów Tarota.

  • Karty można wykorzystać można zarówno w celach profesjonalnych, jak i tylko do własnego użytku.

  • Karty można odczytywać dosłownie, szukając w nich wskazówek, jak i w formie hobbystycznej, zwracając uwagę głównie na przepiękną szatę kolorystyczną oraz niezwykłe ilustracje.

Jak czytać karty Tarota światła i cienia?

Najważniejsze, aby kierować się własną intuicją oraz zadawać właściwe pytania. Oczywiście najłatwiej karty odczytają osoby, które posiadają już wiedzę na temat Tarota, niemniej autorka kart - Chris-Anne dołączyła do zestawu także objaśnienie kart

Co ważne karty przedstawiają zarówno stronę światła - czyli pozytywne aspekty, mocne strony, oczekiwane efekty itd. jak i stronę cienia czyli nieoczekiwane, niechciane konsekwencje oraz ciemną stronę naszej natury. Zgodnie ze słowami samej autorki, czytania tych kart oraz głębokiego wsłuchiwania się w naszą intuicję można się nauczyć, dlatego nic nie stoi na przeszkodzie, aby sięgnęły po nie także osoby niemające doświadczenia z kartami tego typu.

Tarot światła i cienia - zawartość zestawu

  • 78 kart

  • wymiary kart: 74 x 127 mm

  • książka w miękkiej oprawie

  • Ilość stron: 192

  • wymiary książki:74 x 127 mm

  • rodzaj opakowania: Kartonowe

Kart Tarot światła i cienia - opinie

Karty spośród innych, podobnych wydawnictw wyróżniają się pięknymi grafikami, kolorystyką, a także formą dopracowaną pod każdym względem.Od pierwszego wejrzenia przyciągają wzrok, emanują niezwykłą energią z pogranicza snu, baśni i fantastyki. Książeczka, która została dołączona do kart sprawia natomiast, że nawet osoby początkujące nie będą miały problemu z odczytaniem kart, bowiem autorka proponuje gotowe zestawy i przykłady interpretacji oraz dokładny opis każdej karty. Ponadto karty mają spore wymiary, matowe wykończenie oraz ozdobne, turkusowe ranty, które dodatkowo wzmacniają strukturę karty, a także ich wytrzymałość na wielokrotne przekładanie. 

Zobacz więcej
Dane szczegółowe

Najczęściej kupowane razem:

Dostawa i płatność

3236110
Ładowanie...