Xi

Dostępność

Zakres cenowy


Wydawca

  Ocena

  Reiner Knizia

   (24 produktów)

  Kurnik

  20,19 
  Wysyłka dzisiaj

  Ratuj króliczki!

  68,69 
  Wysyłka dzisiaj

  Bankrut

  28,99 
  Wysyłka dzisiaj

  Paszczaki 2. Akrobaci

  39,99 
  Wysyłka dzisiaj

  Egmont. Pędzące ślimaki

  55,89 
  Wysyłka dzisiaj

  MLEM. Agencja kosmiczna

  116,19 
  Wysyłka dzisiaj

  Wyprawa do El Dorado

  100,49 
  Wysyłka dzisiaj

  Reakcja łańcuchowa

  40,99 
  Wysyłka dzisiaj

  Criss Cross

  25,49 
  Wysyłka dzisiaj

  Mrówki. Kolejno odlicz!

  30,99 
  Dostępne od 17.05.2024

  Gra roku

  34,59 
  Wysyłka dzisiaj

  Lato z Komarami

  27,49 
  Wysyłka dzisiaj

  Gra Trucizna

  29,29 
  Wysyłka dzisiaj

  GRA DZIOBAKI

  47,29 
  Wysyłka 3 dni robocze

  Axio

  79,99 
  Wysyłka 3 dni robocze

  Reiner Knizia

  Dr Reiner Knizia to niemiecki projektant gier planszowych. Autor i jego zespół opracowali już ponad 700 gier, które trafiły do wydawców z całego świata. Wśród tych produkcji są również licencjonowane pozycje, a wśród nich można wymienić chociażby Władcę Pierścieni, Grę o Tron, Lego, Asterixa oraz Gwiezdne Wojny. Gry tego twórcy rozeszły się w milionach egzemplarzy wśród graczy z różnych krajów. Ten ceniony projektant zdobył wiele prestiżowych nagród (w tym aż 5 razy German Game Prize).

  Dr Reiner Knizia urodził się w 1958 r. w Illertissen w Niemczech. Już w dzieciństwie bardzo zainteresowało go projektowanie gier. Studiował matematykę na Uniwersytecie w Ulm, gdzie później otrzymał również stopień doktora. Od 1990 r. głównie projektuje gry planszowe. Jego gry i książki zostały już przetłumaczone na 50 języków. Autor czasami współpracuje z uniwersytetami oraz instytucjami kultury, dzieląc się wiedzą o projektowaniu gier oraz technikach edukacyjnych. Ponadto dzięki wieloletniemu doświadczeniu zdobytemu jako projektant gier jest konsultantem udzielającym porad wydawcom gier planszowych.

  Autor specjalizuje się w grach strategicznych i grach rodzinnych. Współpracując z wydawnictwami z całego świata, dr Reiner Knizia wciąż poszerza swoją ofertę. Ponadto wydaje książki o historii gier planszowych, książki zawierające gry oraz poradniki dla projektantów.

  "Fits" - szybka gra logiczna dla całej rodziny, której projektantem jest dr Reiner Knizia. Gracze próbują zapełnić planszę kolorowymi klockami. Elementy mają różne kształty i przemieszczają się prawie jak w słynnym Tetrisie! Osoby biorące udział w tej dynamicznej rozgrywce muszą więc dobrze zaplanować następne ruchy, by jak najlepiej rozmieścić klocki. Gra zdobyła międzynarodową popularność, a także przyniosła autorowi aż 10 nagród.

  Ładowanie...