Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Ciro Marchetti

 (3 produktów)

Pozłacany Tarot Królewski

(okładka pudełko)

5/5
125,25 139,00 zł −10%
Wysyłka dzisiaj

Kieszonkowy pozłacany Tarot

(okładka pudełko)

5/5
53,12 79,00 zł −33%
Wysyłka dzisiaj

Ciro Marchetti

Ciro Marchetti jest urodzonym we Włoszech brytyjskim grafikiem i projektantem. Ukończył Croydon College of Art w Anglii i zaraz po studiach rozpoczął pracę w Europie, Ameryce Południowej i Stanach Zjednoczonych.

Od 1992 roku Ciro Marchetti pracuje w Miami jako prezes Graform International, grupy projektowej z filiami w Caracas i Londynie. Jest zaangażowany w różnorodne projekty i usługi, które obejmują projektowanie opakowań, tworzenie identyfikacji wizualnej marek i produktów dla wielu klientów krajowych i międzynarodowych.

Podczas pobytu w Ameryce Południowej prowadził seminaria na temat wizerunku marki dla działów marketingu różnych korporacji, w tym American Express, 3M i Nabisco International. Był także członkiem wydziału National Design Institute w Caracas w Wenezueli, gdzie wykładał grafikę. Do chwili obecnej kontynuuje karierę wykładowcy, obecnie jest członkiem wydziału w Instytucie Sztuki Fort Lauderdale, gdzie prowadzi kursy zaawansowanego Photoshopa i obróbki cyfrowej.

Poza pracą korporacyjną Ciro Marchetti od zawsze, z pasją zajmował się ilustracją. Od kilku lat wykorzystuje swoje doświadczenie z mediami cyfrowymi do realizacji indywidualnych projektów i tworzenia ilustracji, między innymi do kart Tarota oraz podręczników ezoterycznych.

Swoje prace publikuje także w internecie i choć są tworzone głównie dla satysfakcji, cieszą się dużym uznaniem i pojawiają się w wielu publikacjach (zarówno drukowanych, jak i internetowych).

Ładowanie...