Xi

Kategorie

Dostępność

Zakres cenowy


Wydawca

  Ocena

  Ciro Marchetti

   (3 produktów)

  Pozłacany Tarot Królewski

  Ciro Marchetti, Barbara Moore

  (okładka pudełko)

  136,99 
  Wysyłka 24 godziny

  Tarot snów. Książka i 79 kart

  Ciro Marchetti, Lee Bursten, Marchetti C. Bur

  106,08 
  Wysyłka 24 godziny

  Kieszonkowy pozłacany Tarot

  Ciro Marchetti, Barbara Moore

  (okładka pudełko)

  56,99 
  Wysyłka 24 godziny

  Ciro Marchetti

  Ciro Marchetti jest urodzonym we Włoszech brytyjskim grafikiem i projektantem. Ukończył Croydon College of Art w Anglii i zaraz po studiach rozpoczął pracę w Europie, Ameryce Południowej i Stanach Zjednoczonych.

  Od 1992 roku Ciro Marchetti pracuje w Miami jako prezes Graform International, grupy projektowej z filiami w Caracas i Londynie. Jest zaangażowany w różnorodne projekty i usługi, które obejmują projektowanie opakowań, tworzenie identyfikacji wizualnej marek i produktów dla wielu klientów krajowych i międzynarodowych.

  Podczas pobytu w Ameryce Południowej prowadził seminaria na temat wizerunku marki dla działów marketingu różnych korporacji, w tym American Express, 3M i Nabisco International. Był także członkiem wydziału National Design Institute w Caracas w Wenezueli, gdzie wykładał grafikę. Do chwili obecnej kontynuuje karierę wykładowcy, obecnie jest członkiem wydziału w Instytucie Sztuki Fort Lauderdale, gdzie prowadzi kursy zaawansowanego Photoshopa i obróbki cyfrowej.

  Poza pracą korporacyjną Ciro Marchetti od zawsze, z pasją zajmował się ilustracją. Od kilku lat wykorzystuje swoje doświadczenie z mediami cyfrowymi do realizacji indywidualnych projektów i tworzenia ilustracji, między innymi do kart Tarota oraz podręczników ezoterycznych.

  Swoje prace publikuje także w internecie i choć są tworzone głównie dla satysfakcji, cieszą się dużym uznaniem i pojawiają się w wielu publikacjach (zarówno drukowanych, jak i internetowych).

  Ładowanie...