Xi
Polecamy podobne produkty

Wirus! Halloween - nowe emocje i jeszcze więcej zaraźliwej zabawy! 

Szpital w Leśnej Dziurze znowu znalazł się w potrzasku! Nocą budynek szpitala zaatakowały szaleńcze nietoperze. Krwiożercze potwory przelatują po korytarzach, siejąc grozę i zniszczenie. Personel szpitalny i pacjenci są przerażeni! 

Tylko Ty możesz stawić czoła piekielnym montrom. Testuj eksperymentalne terapie. Stosuj triki. Myśl logicznie i działaj szybko. Obserwuj bacznie przeciwnika i nie daj się zaskoczyć halloweenowym ekscesom. Sprawdź czy uda Ci się okiełznać straszydła. To będzie naprawdę niezapomniana noc! 


Edycja specjalna Wirus! Halloween - na czym polega?

Wirus! Halloween to dodatek specjalny do Wirusa! czyli najbardziej zaraźliwej gry karcianej na świecie. Kartonowe pudełko dodatku zawiera 15 unikalnych kart, które uzupełniają bestsellerową karciankę i wprowadzają nowe ekscytujące zasady gry. 

Dodaj karty do talii Wirusa!, by wynieść ulubioną grę na wyższy poziom. Wyzwól nowe pokłady pozytywnej energii. Daj się ponieść emocjom i wspólnie ze swoją ekipą baw się bez końca! 

Uwaga! Do rozgrywki niezbędna jest wersja podstawowa gry Wirus!. Najwięcej radości daje połączenie kart Halloween z kartami Wirusa oraz Wirusa! 2: Ewolucji.

Rozszerzenie Wirus! Halloween - dynamiczna gra karciana, która zawładnęła sercami graczy

Wirus! bardzo szybko zyskał olbrzymią popularność i stał się jedną z najpopularniejszych gier karcianych na polskim rynku. Jest to pozycja obowiązkowa na półkach wszystkich osób zainteresowanych grami bez prądu. Zasady gry są na tyle proste i dynamiczne, że zabawa cieszy zarówno młodszych, jak i starszych odbiorców.

Dodatek Halloween nie zmienia ogólnych zasad rozgrywki. Tak jak w wersji podstawowej gracze muszą jak najszybciej zbudować ludzkie ciało, złożone ze zdrowych (lub zaszczepionych) organów. Do dyspozycji mają atrakcyjne karty terapii i dodatkowy zmutowany organ. Wygraną może zapewnić zarażenie wirusami organów innych graczy oraz stosowanie halloweenowych psikusów. 

Mini-dodatek Wirus! Halloween - opinie

Wirus! Halloween od wydawnictwa Muduko znakomicie urozmaica znaną i lubianą grę karcianą. Nawet najbardziej ograni gracze docenią nowe pomysły i oryginalne zabiegi fabularne związane z tematyką Halloween. Osoby, które nie mają wcześniejszego doświadczenia z grą Wirus, szybko nauczą się rozbudowanych zasad i doskonale poradzą sobie z mechaniką rozgrywki.

Gra z dodatkiem świetnie sprawdzi się podczas różnego rodzaju spotkań towarzyskich. Daje dużo radości i powoduje wybuchy gromkiego śmiechu. 

Wirus! Halloween jest oparty na koncepcie negatywnej interakcji, co zapewnia tytułowi wysoką grywalność. Szybka i emocjonująca rozgrywka sprawia, że gracze kończą partię w doskonałych nastrojach i od razu rozkładają karty do kolejnej rundy.


Zobacz więcej
Dane szczegółowe

Najczęściej kupowane razem:

Dostawa i płatność

3166384
Ładowanie...