Xi
cofnij do Gry bez prądu

Kategorie

Dostępność

Zakres cenowy


Wydawca

  Ocena

  Antoine Bauza

   (10 produktów)

  Potwory do szafy

  31,38 
  Wysyłka 24 godziny

  Draftozaur

  58,39 
  Wysyłka 24 godziny

  Kotobirynt

  38,59 
  Wysyłka 24 godziny

  7 Cudów Świata: Pojedynek

  102,99 
  Wysyłka 24 godziny

  Takenoko

  154,55 
  Wysyłka 2 dni robocze

  Architekci. 7 Cudów Świata

  150,39 
  Wysyłka 2 dni robocze

  Antoine Bauza

  Antoine Bauza to francuski projektant gier, pisarz i konsultant kreatywny. Najbardziej znany jest z rewelacyjnej serii gier planszowych "7 Cudów Świata", cenionej na całym świecie. Projektuje głównie planszówki, RPG oraz gry komputerowe. Co ciekawe, został również autorem książek dla dzieci. Autor zdobył prestiżowe nagrody przyznawane projektantom gier, w tym chociażby Meeple's Choice Award i Deutscher Spiele Preis.

  Antoine Bauza urodził się w 1978 r. W dzieciństwie marzył o karierze projektanta gier komputerowych, ale ostatecznie został nauczycielem. Jego wyjątkowe zamiłowanie do gier nie straciło jednak swojej siły i autor zaczął organizować spotkania z przyjaciółmi, podczas których prezentował własne projekty gier. Pierwsze pomysły opracował w czasie studiów, ale dopiero w 2010 r. udało mu się rozpocząć profesjonalną karierę projektanta gier planszowych. Obecnie jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych twórców planszówek, a jego niesamowite "7 Cudów Świata" oraz "Ghost Stories" trafiły do graczy na całym świecie.

  "7 Cudów Świata. Pojedynek" - dynamiczna wersja karciana jednej z najsłynniejszych gier, jakie zaprojektował Antoine Bauza. Gracze rozwijają cywilizacje starożytnego świata, rywalizując ze sobą militarnie, naukowo lub ekonomicznie. Wznoszą niesamowite budynki, tworzą armie i prowadzą handel. Karcianka łączy w sobie elementy gier strategicznych, logicznych oraz ekonomicznych. Przejrzyste zasady i emocjonująca rozgrywka zapewniły tej pozycji ogromną popularność. Dodatkową zaletę stanowi z pewnością piękne opracowanie graficzne, znakomicie nawiązujące do starożytności. Prezentowana wersja jest szybką grą przeznaczoną dla dwóch graczy.

  Ładowanie...