Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Barbara Moore

 (3 produktów)

Pozłacany Tarot Królewski

(okładka pudełko)

5/5
125,25 139,00 zł −10%
Wysyłka dzisiaj

Oczyszczanie energetyczne

5/5
23,72 34,90 zł −32%
Wysyłka dzisiaj

Kieszonkowy pozłacany Tarot

(okładka pudełko)

5/5
53,12 79,00 zł −33%
Wysyłka dzisiaj

Barbara Moore

Barbara Moore jest popularną amerykańską specjalistką do spraw tarota oraz autorką. Tarot jest częścią życia od ponad dwudziestu lat. Od samego początku intrygował ją cudownym połączeniem mitologii, psychologii, sztuki, historii, tajemnicy i magii, a także niezwykle praktycznymi zastosowaniami. Oprócz pisania podręczników i przewodników po świecie tarota, Barbara udziela konsultacji wydawnictwom i portalom internetowym, z którymi współpracuje.

Barbara Moore z natury jest raczej pustelnikiem, jednak na co dzień przemawia i występuje na licznych konferencjach na całym świecie. Kiedy nie ćwiczy swoich nowo odkrytych umiejętności społecznych, jest zajęta czytaniem kart, pisaniem bloga o tarocie, projektowaniem kolejnej ekscytującej, nowej talii tarota i pracą nad nowymi książkami.

Barbara czyta i pisze odkąd pamięta. Opublikowała wiele książek o tarocie, w tym "Your Tarot Your Way", "Tarot for Beginners", "Tarot Spreads", "The Steampunk Tarot", "Mystical Manga Tarot", "Tarot in Wonderland", "Modern Guide to Energy Clearing" i wiele innych. Na rynku polskim ukazały się dotychczas "Oczyszczanie energetyczne" oraz "Magia tarota. Wszystko, co musisz wiedzieć, aby zrobić odczyt z dowolnej talii". W drugiej z nich Barbara Moore pokazuje, że karty tarota to niezwykłe narzędzie, które pomaga zrozumieć przeszłość i zawiera klucz do przyszłości. Wyjaśnia znaczenie i symbolikę kart oraz tłumaczy, jak podczas odczytywania kart wykorzystać własną intuicję, która podpowie właściwą interpretację. Jej publikacja zawiera proste i praktyczne wskazówki, które pomogą zacząć przygodę z kartami.

Ładowanie...