Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Marek Jurgowiak

 (3 produktów)

Marek Jurgowiak

Marek Jurgowiak to lekarz i popularyzator nauki. Jest również wykładowcą Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Pisał artykuły do czasopism popularnonaukowych, rozpowszechniając współczesną wiedzę biomedyczną. Współtworzył podręczniki szkolne oraz materiały edukacyjne, pomagające w przygotowaniu się do egzaminów.

Często uczestniczy w spotkaniach typu Medicalia lub Festiwal Sztuki i Nauki. Brał udział w programach telewizyjnych TV Bydgoszcz. Napisał wiele artykułów naukowych. Współpracował z bydgoskim Centrum Onkologicznym, wyjaśniając wpływ palenia papierosów na zdrowie człowieka. Marek Jurgowiak stara się prezentować wkład polskich naukowców w rozwój światowej nauki oraz docierać ze specjalistyczną wiedzą do wszystkich osób zainteresowanych odkryciami naukowymi.

"Biologia na czasie 3. Podręcznik dla liceum ogólnokształcącego i technikum" - wspaniały podręcznik, którego współtwórcą jest Marek Jurgowiak. Wyjaśnia mechanizmy dziedziczenia, biotechnologii i ewolucji. Umożliwia przygotowanie się do sprawdzianów oraz egzaminów. Autorzy zwrócili uwagę zwłaszcza na dobre zrozumienie zagadnień związanych z podstawą programową. Książka została uzupełniona o krótkie podsumowania i wskazówki dla ucznia.

Ładowanie...