Xi
cofnij do Klasa 1

Kategorie

    • Język polski (29)

Dostępność

Zakres cenowy


Rodzaj

Klasa

Wydawca

  Autorzy

   Ocena

   Podręczniki do języka polskiego - klasa 1 - liceum i technikum

    (29 produktów)

   Niezwykle szeroki wybór podręczników do języka polskiego dla uczniów klas 1 nie jest przypadkowy. To przedmiot, który jest obowiązkowy na maturze i bez względu na kierunek dalszej edukacji, warto poświęcić mu więcej czasu i bazować naukę na sprawdzonym podręczniku. 

   Opracowania LO 1-4 lektur i wierszy

   (okładka miękka)

   23,79 
   Wysyłka 24 godziny

   Nauka o języku. W pigułce. Repetytorium. Liceum i technikum

   (okładka miękka)

   52,19 
   Wysyłka 24 godziny

   J. polski LO 1 Podr. ZPR cz.2 w.2019 linia II

   (okładka miękka)

   45,89 
   Wysyłka 24 godziny

   Język polski - podręczniki do 1 klasy liceum i technikum

   Podręczniki do języka polskiego dla szkół ponadpodstawowych to nie tylko materiał narzucony przez podstawę programową, lecz także wiedza historyczna i informacje, które nadają lekturom kontekst kulturowy. Warto sięgnąć po sprawdzone i obecne od lat na rynku wydawnictwa, takie jak: Nowa Era, WSiP czy GWO.

   Dla uzupełnienia wiedzy nabytej w szkole, warto także skorzystać z materiałów zawartych w serii "Biblioteczka opracowań". Cykl obejmuje szerszą analizę lektur z poziomu podstawowego i rozszerzonego. To świetne utrwalenie najważniejszych informacji, które mogą się pojawić na egzaminie maturalnym.

   Warto zaznaczyć, że podręczniki do języka polskiego obejmują materiał w kolejności chronologicznej, więc podręczniki do klasy 1 liceum i technikum zawierają najważniejsze teksty kultury z epok takich jak: starożytność, średniowiecze, renesans, barok i oświecenie.

   Książki do języka polskiego dla klas 1 szkół ponadpodstawowych, także branżowych

   Uczniowie szkół branżowych także będą mogli wybrać podręcznik z rozbudowanej oferty najtańszych podręczników dostępnych w naszym sklepie. Uczniowie liceów oraz techników mogą ponadto wybierać spośród dostępnych pomocy naukowych i podręczników dedykowanych przygotowaniom do matury w zakresie podstawowym lub rozszerzonym. Szeroka oferta dodatkowych podręczników  obejmuje zarówno repetytoria, jak karty pracy, arkusze egzaminacyjne wraz z odpowiedziami, vademeca, tablice polonistyczne oraz opracowania lektur. 

   Książki dla 1 klasy można kupić także w pakietach, takie mają w swojej ofercie między innymi Nowa Era oraz WSiP. Serie “Ponad słowami” i “Oblicza epok” zawierają nie tylko podręczniki dla klas 1, lecz także maturalne karty pracy i zeszyty ćwiczeń, które są nieocenione podczas przygotowań do egzaminu wieńczącego naukę w szkole ponadpodstawowej.

   Ładowanie...