Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

GWO

 (256 produktów)
?

Matematyka SP 6 Z Plusem Zbiór zadań

(okładka miękka)

20,29 
Wysyłka dzisiaj

Język polski. Kalendarz ósmoklasisty

(okładka miękka)

28,79 
Wysyłka dzisiaj

Nowa matura z języka polskiego. Ćwiczenia. Zakres podstawowy

(okładka twarda)

43,59 
Wysyłka dzisiaj

Nowa matura z j. pol. Arkusze ZP Wypracowania ZR

(okładka miękka)

38,89 
Wysyłka dzisiaj

Nowa matura z matematyki. Arkusze maturalne ZPiR

(okładka miękka)

34,69 
Wysyłka dzisiaj

Matematyka z plusem 8. Ćwiczenia podstawowe

(okładka miękka)

18,69 
Wysyłka dzisiaj

GWO

GWO, czyli Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe, powstało w 1991 r. Zostało założone przez Małgorzatę Dobrowolską i Adama Mysiora. To jeden z pierwszych prywatnych wydawców w Polsce, którzy zajęli się materiałami edukacyjnymi. Książki wydawnictwa GWO zdobyły ogromną popularność w polskich szkołach, a z jego serii "Matematyka z plusem" korzysta aż 65% uczniów szkół podstawowych. Wydawca jest znany głównie z podręczników do matematyki, które są cenione przez wielu matematyków, uczących w polskich szkołach. GWO często podejmuje współpracę z nauczycielami oraz przywiązuje uwagę do tego, by zadania z oferowanych książek były prezentowane w zrozumiały i przejrzysty sposób.

Wydawnictwo GWO stawia nie tylko na matematykę. W jego ofercie znaleźć można podręczniki do fizyki, języka polskiego, historii i edukacji wczesnoszkolnej. Ponadto oferuje wiele praktycznych materiałów pomocniczych, ułatwiających nauczycielowi prowadzenie lekcji. Książki tego wydawcy docierają już do szkół w całej Polsce oraz wyróżniają się ogromną wartością merytoryczną. Ponadto GWO oferuje różne programy edukacyjne, dzięki czemu uczeń może dodatkowo pozyskiwać wiedzę przy pomocy komputera. Warto zwrócić uwagę również na interaktywne mapy, karty pracy i multipodręczniki dostępne dla osób należących do klubu GWO.

Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe zajmuje się również literaturą dziecięcą. Pod jego opieką powstał imprint Adamada, oferujący ciekawe i pięknie ilustrowane książki dla dzieci. Wartość tych książek została doceniona przez krytyków, zapewniając wiele nagród, w tym prestiżowe wyróżnienie IBBY 2017. Oferowana literatura ma wyróżniać się znakomitym opracowaniem graficznym oraz przekazywać uniwersalne wartości i uczyć właściwych postaw społecznych.

Wydawnictwo GWO patronuje Akademii 30+, która umożliwia rozwój różnych umiejętności i zainteresowań. To miejsce organizujące ciekawe wykłady, szkolenia, koncerty, wycieczki oraz wspólne wyjazdy do teatrów. Wydawnictwo wspiera ponadto programy edukacyjne, jak chociażby Lepsza Szkoła, poprawiająca jakość nauczania w polskich szkołach, a także organizuje zajęcia rozwijające umiejętności nauczyciela.