Xi
cofnij do Klasa 1

Kategorie

    • Matematyka (38)

Dostępność

Zakres cenowy


Rodzaj

Klasa

Wydawca

  Autorzy

   Ocena

   Podręczniki do matematyki - klasa 1 - liceum i technikum

    (38 produktów)

   Matematyka. Korepetycje 1. Liceum i technikum

   (okładka miękka)

   11,54 
   Wysyłka 24 godziny

   Matematyka. Korepetycje 4. Liceum i technikum

   (okładka miękka)

   9,79 
   Wysyłka 24 godziny

   Pakiet: Matematyka. Korepetycje 1-4. Liceum i technikum

   (okładka miękka)

   43,86 
   Wysyłka 24 godziny

   Matma dla loozaków, czyli jak zdać maturę na minimum 30%

   (okładka miękka)

   46,69 
   Wysyłka 24 godziny

   Matematyka w Szkole Branżowej I stopnia. Podr. 1-3 PODKOWA

   (okładka miękka)

   49,49 
   Wysyłka 24 godziny

   20 lat Kujawsko-Pomorskich Zawodów Matematycznych

   (okładka miękka)

   22,39 
   Wysyłka 24 godziny

   Pakiet: Matematyka. Korepetycje 1-3. Liceum i technikum

   (okładka miękka)

   34,07 
   Wysyłka 24 godziny

   Miniatury matematyczne 47

   (okładka miękka)

   12,89 
   Wysyłka 24 godziny

   Matematyka, klasa 1 liceum - najtańsze podręczniki w Tantis.pl

   “Królowa nauk” zajmuje ważne miejsce w edukacji uczniów szkół ponadpodstawowych - matematyka należy do grupy przedmiotów zdawanych obowiązkowo na egzaminie maturalnym, dlatego już od pierwszej klasy warto poświęcić jej szczególną uwagę. Matematyka jest także kluczowym przedmiotem podczas rekrutacji na wiele popularnych kierunków studiów: ekonomia, informatyka, automatyka i robotyka czy budownictwo - to tylko niektóre dziedziny, w których swobodne posługiwanie się wiedzą matematyczną odgrywa kluczową rolę.

   Dobry podręcznik do matematyki do 1 klasy liceum pomoże Ci rozwinąć i ugruntować podstawową wiedzę, a także - w razie potrzeby - efektywnie radzić sobie z trudniejszymi zagadnieniami. W ofercie naszej księgarni znajdziesz wszystkie aktualne podręczniki dopuszczone do użytku na zajęciach przez MEiN, w tym “Matematyka z plusem 1 dla liceum i technikum” wydawnictwa GwO, “Matematyka 1. Zakres podstawowy” Nowej Ery czy “Matematyka 1. Zakres rozszerzony” Oficyny Edukacyjnej Krzysztof Pazdro. Każdy z podręczników dostępny jest w wersjach obejmujących podstawowy i rozszerzony zakres materiału; wielu wydawców decyduje się na publikację wydań łączonych.

   Matematyka klasa 1: nie tylko podręczniki

   Nie sposób efektywnie uczyć się matematyki bez ćwiczeń: dostępne w naszej księgarni karty pracy, zbiory zadań i przykładowe testy egzaminacyjne umożliwiają doskonalenie umiejętności stosowania zdobytej wiedzy teoretycznej w praktyce. W ciągu roku szkolnego uczniowie korzystają z zeszytów ćwiczeń uzupełniających zalecany podręcznik oraz zbiorczych opracowań z przykładowymi zadaniami dotyczącymi wszystkich omawianych działów. 

   Niezbędną pomocą naukową dla licealistów i uczniów techników jest także repetytorium maturalne: treść publikacji tego typu obejmuje pigułkę najważniejszych wiadomości, przykładowe zadania egzaminacyjne i wiele przydatnych wskazówek. Nic nie stoi na przeszkodzie, by korzystali z nich już pierwszoklasiści - im więcej ćwiczeń i powtórek materiału, tym większe szanse na osiągnięcie świetnego wyniku na maturze!

   Ładowanie...