Xi
 » Spin Master

Dostępność

Zakres cenowy


Ocena

Spin Master

 (395 produktów)

Koci Domek Gabi: Magiczne Uszka Gabi 6060413

(okładka blister)

69,27 
Wysyłka dzisiaj

Koci Domek Gabi. Kalendarz Adwentowy

88,99 
Wysyłka 3 dni robocze

Gra Psi Patrol Memory

26,59 
Wysyłka dzisiaj

Kostka Rubik's. Connector Snake

68,29 
Wysyłka 3 dni robocze

Domino Psi Patrol

37,59 
Wysyłka 3 dni robocze

Kalendarz adwentowy. Psi Patrol

(okładka pudełko)

154,99 
Wysyłka 3 dni robocze

Hedbanz Core (New)

63,99 
Wysyłka dzisiaj

Wieża Psi Patrol

38,38 
Wysyłka dzisiaj

Kinetic Sand. Zakręcone kolory

96,89 
Wysyłka 3 dni robocze

Spin Master

Spin Master to kanadyjskie przedsiębiorstwo specjalizujące się w produkcji i sprzedaży zabawek. Firma została założona w 1994 roku przez dwójkę przyjaciół z dzieciństwa- Ronnena Harary'ego i Antona Rabiego. Mężczyźni byli wówczas świeżo po studiach i nie wyobrażali sobie, że założone przez nich Spin Master kilka lat później stanie się jednym z największych producentów zabawek na świecie.

Zaczynająca swoja działalność od jednej zabawki (był to Earth Buddy – pokryty nylonową pończochą kłos trocin z nasionami trawy, które rosły na wzór włosów)firma, dzisiaj ma w swojej ofercie tysiące zabawek dla każdej kategorii wiekowej. Najbardziej znane serie marki Spin Master to Psi Patrol, Bakugan, Hatchimals, Kinetic Sand i Air Hogs. Marka Bakugan rozpoczęła się jako szkic wynalazcy kuli, którą można było otworzyć, aby odsłonić postać w środku, i przekształciła się w serial telewizyjny oraz grę wideo, aby następnie stać się fenomenem w 53 krajach na całym świecie. 

Wszystkie zabawki dla dzieci firmy Spin Master są w pełni bezpieczne i spełniają wszystkie wymogi jakościowe. Na każdym etapie produkcji pracownicy czuwają, aby do rąk dzieci trafiły najlepsze możliwe zabawki. Materiały wydobywane są w sposób odpowiedzialny, a za marketing i treści przekazywane najmłodszym odpowiadają eksperci. Co najważniejsze, zabawki odpowiadają także oczekiwaniom dzieci, które jak wiadomo potrafią być najostrzejszymi krytykami. Wszystko to sprawiło, ze Spin Master nie odnotował ani jednego zwrotu zabawki przez ostatnie 10 lat.

Firma Spin Master nie tylko produkuje najwyższej jakości zabawki, ale też stara się robić to w jak najbardziej bezpieczny, odpowiedzialny i etyczny sposób, a także aktywnie działa w kwestiach społecznych i ekologicznych. 99% zakładów produkcyjnych Spin Master przeszło audyt Programu Etycznych Zabawek w 2020 roku, a do 2025 roku firma zamierza ograniczyć zawartość plastiku w swoich opakowaniach do maksymalnie 50%. Spin Master troszczy się o dzieci na całym świecie pomagając w realny sposób. W ramach założonego w 2014 roku przez firmę Ruchu Zabawek przekazano setki tysięcy zabawek dzieciom pokrzywdzonym przez wojny, klęski żywiołowe i inne trudne sytuacje, aby podarować im odrobinę radości w tak ciężkim dzieciństwie.

Spin Master jest laureatem wielu prestiżowych nagród w branży zabawkarskiej. Wśród nich można wymienić między innymi platynową nagrodę Deloitte Best Managed Companies z 2021 roku, 32 nagrody Toy of the Year oraz National Parenting Product Award z 2020 roku.

Ładowanie...