Xi
 » Zabawki  » Figurki
cofnij do Figurki

Kategorie

   • Figurki zwierząt (920)

Dostępność

Zakres cenowy


Wydawca

  Ocena

  Figurki zwierząt

   (920 produktów)

  Odkryj urocze figurki zwierząt dla dzieci od renomowanych marek, takich jak Schleich i PAPO, dostępne w sklepie internetowym tantis.pl! Stwórz własną kolekcję miniaturowych zwierzątek.

  Wilk 14821

  26,99 
  Wysyłka dzisiaj

  Sikora modra

  23,19 
  Wysyłka dzisiaj

  Świnia 13933

  21,20 
  Wysyłka dzisiaj

  Ślimak

  28,89 
  Wysyłka dzisiaj

  Borsuk 14842

  23,25 
  Wysyłka dzisiaj

  Struś

  23,69 
  Wysyłka dzisiaj

  Dzik

  23,19 
  Wysyłka dzisiaj

  Osiołek 13746

  20,29 
  Wysyłka dzisiaj

  Zestaw dzikich zwierząt 12 elementów

  19,79 
  Wysyłka dzisiaj

  Lama 13920

  23,29 
  Wysyłka dzisiaj

  Motyl Billie. Flockies

  18,99 
  Wysyłka dzisiaj

  Figurka nietoperz Bobby Flockies

  19,29 
  Wysyłka dzisiaj

  Jaguar Justine. Flockies

  21,39 
  Wysyłka dzisiaj

  Sroka

  23,19 
  Wysyłka dzisiaj

  Wilk wyjący

  28,89 
  Wysyłka dzisiaj

  Rudzik

  23,19 
  Wysyłka dzisiaj

  Szop pracz 14828

  22,89 
  Wysyłka dzisiaj

  Bażant

  23,19 
  Wysyłka dzisiaj

  Flaming Fiona Flockies

  16,79 
  Wysyłka dzisiaj

  Szympans

  23,39 
  Wysyłka dzisiaj

  Zestaw dzikich zwierząt, 8 elementów

  17,89 
  Wysyłka dzisiaj

  Kogut 13825

  19,49 
  Wysyłka dzisiaj

  Rodzina Reniferów, 4 sztuki

  103,19 
  Wysyłka dzisiaj

  Klacz Rasy Paso Peruano

  33,29 
  Wysyłka dzisiaj

  Figurki zwierząt gwarancją dobrej zabawy

  Ta kategoria powstała z myślą o wszystkich miłośnikach zwierząt. Zwierzęta - figurki inspirują do wielu ciekawych zabaw. Możemy też tworzyć własne kolekcje, które pięknie się będą prezentowały na półce. Zalet tego typu figurek jest wiele, a ucieszą one z pewnością zarówno młodsze jak i starsze dzieci.

  W zależności od wieku możemy proponować rozmaite zabawy. Z pewnością warto zwrócić uwagę na egzemplarze, które wyróżniają się realizmem i dbałością o szczegóły. Figurki generują wiele rożnych pomysłów na zabawę. Mogą też stanowić doskonałą podstawę do nauki przyrody i geografii. Pozwalają też ćwiczyć koncentrację i motorykę małą. Dbają o rozwój wyobraźni i pomagają poszerzyć zasób słów. Zabawa nimi to też doskonałe źródło wrażeń sensorycznych.

  Figurki zwierząt dla dzieci rosną razem z nimi

  Z maluchem możemy bawić się w dopasowywanie dziecka do mamy lub w łączenie figurki z obrazkiem przedstawiającym dane zwierzątko. Z czasem figurki mogą być układane na mapie świata, by pokazać, gdzie występuje dany gatunek. Przedmioty można topić w galaretce i później z niej je wydobywać (co jest świetną zabawą sensoryczną) lub odciskać ślady poszczególnych zwierząt w masie plastycznej. Tego rodzaju figurki świetnie nadają się również do nauki liczenia czy poznawania liter. Przy okazji zabawy wiedza przyswajana jest mimochodem. Oprócz tego z powodzeniem można prowadzić mnóstwo zabaw fabularnych, które mogą trwać godzinami - o przygodach mieszkańców lasu lub gospodarstwa rolnego.

  Figurki zwierząt domowych

  W tej kategorii znajdziemy wiele przedstawicieli zwierząt oswojonych, które na codzień towarzyszą człowiekowi. Nie chodzi tu tylko i wyłącznie o psy czy koty, ale także świnie, kury czy osły. Wiele jest tu wizerunków konkretnych koni, które przedstawione są z dużą dbałością o detale:

  Zabawki inspirują do poszerzania wiedzy na temat ras i charakterystycznych cech. To ważny walor edukacyjny. W tej kategorii kupimy też zestawy, takie jak boks dla koni, apteczka czy kurnik.

  Figurki zwierząt leśnych

  Nie tylko zwierzęta domowe są fascynujące. Również kolekcja mieszkańców lasów może budzić duży zachwyt. Znajdziemy tu między innymi wilczycę z młodymi i dzika. Układanie tych zwierząt na dywanie dostarczy wiele radości!

  Dodatkowe atrakcje

  Ta kategoria pełna jest również produktów adresowanych do fanów dinozaurów. Można zaopatrzyć się w pojedyncze figurki, jak i całe zestawy. Miłośnik triceratopsów i tyranozaurów z pewnością będzie się nimi bawił wiele godzin, wymyślając dla swych bohaterów ciągle nowe, trzymające w napięciu przygody. Oprócz tego znajdziemy tu rozmaite akcesoria, które sprawią, że zabawa figurkami stanie się jeszcze ciekawsza. Dostępne są tu między innymi wybieg dla psów, drewniana stajnia i zestaw mobilnego weterynarza. Z takimi zabawkami pod ręką, żadne deszczowe popołudnie czy długi zimowy wieczór nie będzie straszny - nuda nie przestąpi progu naszego domu.

  Ładowanie...