Xi

Dostępność

Zakres cenowy


Ocena

Magic Box Toys Polska

 (59 produktów)

SuperThings Secret Base

81,29 
Wysyłka 24 godziny

T-Racers Turbo Truck

151,39 
Wysyłka 24 godziny

SUPERTHING. SuperBot

84,59 
Wysyłka 24 godziny

Rescue Truck

212,59 
Wysyłka 24 godziny

Zestaw Eagle Jump

70,59 
Wysyłka 24 godziny

Magic Box Toys Polska

Magic Box Toys to hiszpański producent zabawek, figurek kolekcjonerskich i artykułów szkolnych. Jej produkty wyróżniają się efektownym designem, wysoką funkcjonalnością i oryginalnością: projektanci marki tworzą zabawki pełne niespodzianek, które inspirują wyobraźnię dzieci na całym świecie i wyznaczają nowe trendy na rynku.

Bogaty asortyment zabawek Magic Box Toys dzieli się na kilka marek własnych, dedykowanych dzieciom w różnym wieku i o różnorodnych zainteresowaniach. Poznajcie bliżej najpopularniejsze z nich!

MojiPops - seria stworzona głównie z myślą o dziewczynkach skradła serca maluchów w wielu zakątkach świata! Kolorowe figurki z twarzami-emotkami o różnych charakterach i nastrojach pokazują dzieciom, jak wyrażać i odczytywać u innych różnorodne emocje.

Postacie MojiPops występują w formie kolekcjonerskich figurek w różnorodnych zestawach - mogą kąpać się w basenie, oglądać wspólnie filmy i bawić się na party. Twarz każdej figurki jest osobną częścią, kompatybilną ze wszystkimi postaciami z serii - MojiPops mogą więc dowolnie zmieniać nastroje w zależności od scenariusza zabawy. Ich wizerunki zdobią również szkolne piórniki i strony kolorowanek.

SuperThings - ekipa z miasta Kazoom to przedmioty codziennego użytku, które na potrzeby zabawy otrzymały ludzkie cechy i charaktery - każdy bohater ma własne, niepowtarzalne umiejętności, talenty i pasje. Są wśród nich zarówno SuperBohaterowie, jak i SuperZłoczyńcy. Aby rozpoznać tożsamość każdego bohatera, wystarczy spojrzeć mu w oczy - biel wskazuje na dobro, zaś żółtooka postać zapewne ma coś za uszami... Niezależnie od tego, czy Twoje dziecko woli być Kidem Kazoom, czy Kidem Fury - zabawa figurkami SuperThings sprawi mu mnóstwo frajdy.

T-Racers - kolejna propozycja dla małych fanów motoryzacji, majsterkowania i sportowej rywalizacji: zestawy części konstrukcyjnych dostępne w ramach całej kolekcji można dowolnie wymieniać Kombinacje różnorodnych elementów umożliwiają złożenie aż 500 różnych pojazdów, które stają na starcie wyścigów Eagle Jump Challenge.

Ładowanie...