Xi
 » Zabawki  » Figurki
cofnij do Figurki

Kategorie

      • Figurki kolekcjonerskie

Zakres cenowy


Ocena

Figurki kolekcjonerskie

 (0 produktów)

Przykro nam, ta kategoria nie zawiera żadnych produktów.

Figurki kolekcjonerskie

Spośród innych zabawek i gadżetów wyróżnia je niski nakład i bardzo precyzyjne wykonanie. Poszczególne modele nie podlegają masowej produkcji, dlatego też z każdym dniem rośnie ich wartość kolekcjonerska. Świetnie sprawdzą się jako prezent, nie tylko dla najmłodszych, bowiem niektóre serie poświęcone są fanom sportu czy muzyki, których przecież żadne ograniczenia wiekowe nie obowiązują. Figurki mogą być traktowane jako zabawki, lecz także jako ozdoba, jeśli zdecydujemy się na zakup jednej spośród gamy tych kunsztownie wykonanych.

Figurki - Funko

Tego cyklu nie trzeba nikomu przedstawiać, to bardzo popularna w ostatnich latach seria gadżetów-figurek, które nawiązują do popkultury i sportu. W skład oferty tej marki wchodzą: znane zespoły muzyczne, wokaliści, sportowcy, postaci z bajek, seriali, filmów i gier. Każda znacząca postać świata rozrywki otrzymała swoją dedykowaną figurkę. Charakteryzuje je nietypowy kształt, nieco przerysowujący prawdziwą ludzką sylwetkę oraz nieproporcjonalnie duża głowa. Aktualnie asortyment sklepu obejmuje figurki Funko przedstawiające postaci Disneya, bohaterów seriali "Czarne lustro" i "Gra o tron", znanych tenisistów, piosenkarzy i superbohaterów ze światów DC i Marvela.

Figurki - postaci z komiksów

Legendarne postaci takie jak: Batman, Superman, Wonder Woman czy Deadpol, to już klasyka pośród superbohaterów, nie tylko w świecie komiksów, lecz także kina. Ich historie tak mocno porwały światową publikę, że na bieżąco realizowane są nowe produkcje z poszczególnych uniwersów. Dla fanów przygotowaną więc ofertę figurek ulubionych postaci, a także charakterystycznych dla nich gadżetów i różnych opcji kostiumów. Popularność tej grupy bohaterów nie słabnie od lat, a figurki to absolutny must have dla każdego fana, bez względu na jego wiek, bowiem wartość kolekcjonerską doceni także grupa starszych odbiorców i wielbicieli komiksów.

Kolekcjonerskie figurki zwierząt

W tej kategorii wyróżnia się dwóch producentów, którzy słyną z niezwykle autentycznych figurek zwierząt, to znane na całym świecie marki: Collecta oraz Schleich. Ich produkty wyróżniają się nie tylko realistycznym wyglądem, lecz także dużą starannością wykonania. Kolekcje można gromadzić według gatunków, terytoriów występowania lub według epoki, jeśli jesteśmy fanami dinozaurów. Liczba dostępnych w sklepie figurek przedstawiających te słynne zwierzęta pozwoli stworzyć pasjonatom sporych rozmiarów prehistoryczną krainę. Niemniej, w ofercie nie zabraknie także gatunków zwierząt żyjących współcześnie oraz różnych ras psów i kotów.

Ładowanie...