Xi
cofnij do Figurki

Kategorie

   • Figurki z bajek (338)

Dostępność

Zakres cenowy


Wydawca

  Ocena

  Figurki z bajek

   (338 produktów)

  Figurki z bajek to różnorodne modele postaci z popularnych bajek, komiksów i polskich produkcji, zapewniające dzieciom możliwość odgrywania scenek z ich ulubionymi bohaterami. Kategoria oferuje one tylko figurki ze świata Marvela i DC Comics, ale także postaci z kultowych bajek.

  Smerf Maruda 20836

  24,19 
  Wysyłka dzisiaj

  Bluey. Zabawa na basenie

  49,39 
  Wysyłka dzisiaj

  Bluey. Szkolna paczka

  81,89 
  Wysyłka dzisiaj

  Rodzina Jeżyków. Sylvanian Families

  (okładka blister)

  104,69 
  Wysyłka dzisiaj

  Wiejska jadalnia

  85,19 
  Wysyłka dzisiaj

  Bluey. Jazda na deskorolce

  53,66 
  Wysyłka dzisiaj

  Batman Figurka 30cm z akcesoriami

  106,59 
  Wysyłka 3 dni robocze

  Bluey. Zestaw jazda na hulajnodze

  98,50 
  Wysyłka dzisiaj

  Smerf Farmer 20837

  22,89 
  Wysyłka dzisiaj

  Król Artur niebieski

  31,99 
  Wysyłka dzisiaj

  Figurki z bajek

  Figurki są świetnym dodatkiem do zabawy dla wiernych fanów najpopularniejszych bajek i komiksów. Szeroka oferta sklepu pozwala na zgromadzenie niemal wszystkich postaci, które spotkać można w bajkach takich jak: "Strażak Sam", " Świnka Peppa", "Masza i niedźwiedź", "Psi Patrol". Dzięki dedykowanym figurkom najmłodsi mogą mieć swoich ulubionych bohaterów zawsze przy sobie i kiedy tylko zechcą, mogą odgrywać scenki z bajek.

  Postaci z bajek w codziennej zabawie

  Figurki z bajek to jedna z ulubionych zabawek najmłodszych, są poręczne, zazwyczaj niewielkich rozmiarów i są wykonane z wytrzymałych i bezpiecznych materiałów. Świetnie sprawdzą się w podróży, na spacerze, na pikniku, ponieważ zawsze można je ze sobą zabrać. Zabawa figurkami mocno pobudza kreatywność dzieci, bowiem odgrywanie scenek uwalnia wyobraźnię oraz pozwala rozwinąć pierwsze pasje i zdolności aktorskie.

  Figurki superbohaterów

  W ofercie nie mogło zabraknąć także postaci najbardziej znanych superbohaterów. Zarówno DC Comics, jak i Marvel oraz Pixar wyszli na przeciw oczekiwaniom wiernych fanów i do sprzedaży trafiły między innymi figurki Batmana, Supermana, Iron Mana czy Pana Iniemamocnego. Spośród dostępnych postaci można stworzyć jedyną w swoim rodzaju armię pozytywnych superbohaterów, którzy wspólnie uratują świat. Warto wspomnieć, że figurki są sygnowane przez konkretne wydawnictwo, w związki z czym każda w najmniejszym nawet detalu oddaje swoją postać.

  Figurki z polskich bajek

  Asortyment obejmuje także postaci z polskich bajek, które ostatnio przeżywają drugą młodość. Marka Tisso-Toys posiada w swojej ofercie znanych wszystkim: Bolka i Lolka, Reksia, Koziołka Matołka i Smoka Wawelskiego. Co więcej, szeroki wachlarz figurek, wśród których znajdziemy także breloki, zawieszki i magnesy, obejmuje również postaci z najlepszych rodzimych komiksów: "Tytusa, Romka i A'Tomka" oraz "Kajka i Kokosza". Warto zwrócić uwagę na te modele, ponieważ poza tym, że są świetnej jakości zabawkami, świetnie sprawdzą się jako prezent czy pamiątka z naszego kraju, są bowiem nierozerwalnie związane z polską kulturą.

  Ładowanie...