Xi
cofnij do Klasa 2

Kategorie

    • Przedsiębiorczość (6)

Dostępność

Zakres cenowy


Wydawca

  Autorzy

   Ocena

   Podręczniki do przedsiębiorczości - klasa 2 - liceum i technikum

    (6 produktów)

   Aktualnie podstawy przedsiębiorczości realizuje się w szkołach ponadpodstawowych w dwóch trybach. Uczniowie liceów i techników realizują przedmiot w klasie 2 i 3, natomiast uczniowie szkół branżowych będą potrzebowali podręcznika do przedsiębiorczości już w klasie 1. Dlatego warto zwrócić uwagę na informację dodane od wydawnictwa, które jasno wskazuje, z którą częścią podręcznika, dla której klasy mamy do czynienia.

   Podstawy przedsiębiorczości podręczniki do klasy 2

   W podręcznikach do podstaw przedsiębiorczości dla klas 2 specjalizują się głównie wydawnictwa Nowa Era, Wydawnictwo Pedagogiczne Operon oraz Ekonomik. Są to marki od wielu lat obecne na polskim rynku, które cieszą się niesłabnącym zaufaniem uczniów oraz nauczycieli.

   Podręczniki dla klas 2 najczęściej skupiają się na kształtowaniu u uczniów postaw przedsiębiorczych. Sam przedmiot oraz pomoce naukowe, w tym podręczniki, mają za zadanie nauczyć młodzież, jak funkcjonować w sposób świadomy w życiu społecznym i gospodarczym. W podręcznikach znajdziemy przede wszystkim część teoretyczną przedmiotu, a w zeszytach ćwiczeń, które także oferują wydawnictwa, praktyczne wykorzystanie tej wiedzy, a więc głównie obliczenia. W ofercie naszego sklepu dostępne są również pakiety, które zawierają podręcznik oraz zeszyt ćwiczeń. W formie pakietu można zakupić podręcznik do podstaw przedsiębiorczości wraz z zeszytem ćwiczeń od wydawnictwa Nowa Era oraz Operon.

   Podstawy przedsiębiorczości dla liceum i technikum

   Treść podręczników do podstaw przedsiębiorczości dla szkół ponadpodstawowych została dostosowana do aktualnej podstawy programowej i dotyka najważniejszych zagadnień dotyczących przedsiębiorczości i łączy w sobie wiedzę obejmującą różne dziedziny: ekonomię, zarządzania i finanse, geografię społeczno-ekonomiczną, politologię, socjologię, psychologię oraz prawo. Książki do klasy 2 liceum wprowadzają także bardzo ważne zagadnienie czyli przygotowanie uczniów do świadomej aktywności zawodowej w roli pracowników lub osób prowadzących własną działalność gospodarczą.

   Ładowanie...