Xi
cofnij do Klasa 2

Kategorie

    • Geografia (10)

Dostępność

Zakres cenowy


Rodzaj

Klasa

Wydawca

  Autorzy

   Ocena

   Podręczniki do geografii - klasa 2 - liceum i technikum

    (10 produktów)

   Geografia 2. Podręcznik dla szkół branżowych I stopnia

   (okładka miękka)

   54,29 
   Wysyłka 24 godziny

   Geografia to przedmiot, który obejmuje bardzo szeroki zakres informacji i oprócz wiedzy teoretycznej wymaga wielu praktycznych umiejętności, w tym chociażby czytania map i obliczania wysokości czy odległości. Dlatego właśnie dobranie idealnego podręcznika z właściwymi pomocami naukowymi jest tak ważne. Szeroki wachlarz dostępnych książek do nauki geografii dla klas 2 szkół ponadpodstawowych z pewnością umożliwi zakup takiej książki.

   Najlepsza książka do geografii - klasa 2 technikum i liceum

   W naszym asortymencie znajdują się książki, które z łatwością przeprowadzą każdego ucznia przez wszystkie zawiłości związane z tym przedmiotem. Świetnie przedstawiona teoria i zadania, które mają nie tylko sprawdzić wiedzę, lecz także przygotować do matury. To wszystko znajdziecie w podręcznikach najbardziej popularnych wydawnictw na polskim rynku, w tym: Nowej Ery i Wydawnictwa Pedagogicznego Operon.  

   Oferta obejmuje także książki do geografii dla klas 2 szkół branżowych I stopnia. Takie podręczniki będą różnić się pod kątem zawartości tylko o elementy określone przez podstawę programową dla tych szkół.

   Najtańsze książki do geografii - oferta dla 2 klas

   Warto także zwrócić uwagę na wszystkie dostępne pomoce naukowe, w skład których wchodzą także zeszyty ćwiczeń. Najczęściej są one kompatybilne z podręcznikami, jednak by mieć pewność, że dany materiał został opanowany na 100% można skorzystać ze zbiorów zdań oferowanych przez inne wydawnictwa.

   Uczniowie, którzy zadecydowali, że geografia będzie jednym z przedmiotów podejmowanych na egzaminie maturalnym, z pewnością zrobią pożytek ze wszystkich materiałów dodatkowych, które podsumowują wiedzę na poziomie podstawowym i rozszerzonym. Do dyspozycji uczniów są repetytoria, maturalne karty pracy, zeszyty ćwiczeń, atlasy i mapy. Wszystkie materiały dodatkowe oraz podręczniki do geografii dla klas 2 wyróżnia nie tylko atrakcyjna cena, lecz także możliwość zakupu w wygodnym pakiecie, albo z drugą częścią podręcznika, albo z dedykowanym zeszytem ćwiczeń.

   Ładowanie...