Xi
cofnij do Klasa 2

Kategorie

    • Matematyka (31)

Dostępność

Zakres cenowy


Rodzaj

Wydawca

  Autorzy

   Ocena

   Podręczniki do matematyki - klasa 2 - liceum i technikum

    (31 produktów)

   Matematyka nie bez powodu nazywana jest królową nauk. Obejmuje tak duży zakres materiału i dotyka tak wielu innych dziedzin, że dobrze dobrany podręcznik jest absolutnie niezbędny na każdym etapie edukacji. W przypadku uczniów liceów i techników dochodzą także przygotowania do matury, książki powinny więc sprawnie wprowadzać nowe zagadnienia i utrwalać nabytą wcześniej wiedzę. 

   Matematyka i przykłady jej zastosowań. Podręcznik 2 LO ZPiR

   (okładka miękka)

   46,79 
   Wysyłka dzisiaj

   Matematyka. Korepetycje 2. Liceum i technikum

   (okładka miękka)

   11,29 
   Wysyłka dzisiaj

   Miniatury Matematyczne 29

   (okładka miękka)

   12,29 
   Wysyłka dzisiaj

   Matematyka LO 2/1 Ciekawi... podr ZR w.2014 OPERON

   (okładka miękka)

   52,59 
   Wysyłka 3 dni robocze

   Matematyka dla liceum (klasa 2) - najtańsze podręczniki

   Oferta sklepu obejmuje kilkadziesiąt książek najpopularniejszych wydawnictw, które obecne są na rynku od wielu lat. Pośród tych cieszących się największym zaufanie nauczycieli i uczniów znajdują się wydawnictwa Nowa Era i GWO oraz Wydawnictwo Pedagogiczne Operon. Warto dodać, że w ich ofercie znajdują się nie tylko dwie części podręcznika, lecz także dedykowane im zeszyty ćwiczeń. Wszystkie dostępne podręczniki do matematyki w klasach drugich należą do serii wydawniczych, a więc kontynuują materiał zawarty we wcześniejszych częściach.

   Matematyka 2 zakres podstawowy i rozszerzony

   Podręczniki mogą obejmować dwa poziomy: podstawowy oraz rozszerzony. Jednak najczęściej książki zawierają informacje wymagane na obu, z jasnym podziałem, co stanowi spore ułatwienie dla uczniów. Jest to także uproszczenie korzystne podczas przygotowań do matury, a warto dodać, że matematyka jest przedmiotem obowiązkowym. 

   Przyszli maturzyści będą mogli wybrać spośród licznych repetytoriów, kart pracy, zbiorów zadań i serii poświęconym wyłącznie przygotowaniom do matury, takim jak “Teraz matura”. To głównie arkusze egzaminacyjne uwzględniające formułę nowej matury oraz najczęściej pojawiające się na egzaminach zadania. Schemat takich ćwiczeń pozwala uczniom oswoić się egzaminacyjnym układem poleceń oraz zwrócić uwagę na kluczowe informacje. 

   Podręczniki do matematyki dla klas 2 szkół branżowych

   Asortyment naszego sklepu obejmuje również podręczniki i zeszyty ćwiczeń dla szkół branżowych. O ile podręczniki do liceum i technikum są takie same, to w szkołach branżowych materiał rozłożony jest zupełnie inaczej, warto to mieć na uwadze podczas zakupu.

   Ładowanie...