Xi
 » Podręczniki szkolne  » Liceum, Technikum  » Klasa 2
cofnij do Klasa 2

Kategorie

    • Biologia (10)

Dostępność

Zakres cenowy


Rodzaj

Wydawca

  Autorzy

   Ocena

   Podręczniki do biologii - klasa 2 - liceum i technikum

    (10 produktów)

   Biologia - klasa 2 liceum: tanie podręczniki i materiały dodatkowe

   Biologia należy do obowiązkowego programu nauczania we wszystkich drugich klasach szkół ponadpodstawowych; przedmiot ten cieszy się także dużą popularnością wśród maturzystów, którzy wybierają go z myślą o rekrutacji na studia medyczne, farmację czy biotechnologię.

   Zarówno podczas bieżącej nauki w ciągu roku szkolnego, jak i w toku przygotowań do egzaminu dojrzałości dobra książka do biologii jest absolutną podstawą. W podręcznikach znaleźć można wyjaśnienie specjalistycznych pojęć, czytelną prezentację skomplikowanych procesów biologicznych, liczne zdjęcia i grafiki, bez których trudno w pełni zrozumieć wykładane przez nauczyciela zagadnienia.

   Podręczniki do biologii dla 2 klasy liceum i technikum

   Materiały do nauki biologii znajdują się w portfolio wszystkich najważniejszych polskich wydawnictw oświatowych. Nauczyciele stawiają szczególnie często na podręcznik “Biologia na czasie 2” wydawnictwa Nowa Era. Zawarte w nim treści pomagają uczniom kształtować kluczowe w tym przedmiocie umiejętności, takie jak analiza doświadczeń i procesów biologicznych oraz wyjaśnianie związków przyczynowo-skutkowych.

   Biologia na czasie 2. Zakres rozszerzony to popularny wybór w klasach o profilu biologiczno-chemicznym; “Biologia na czasie 2. Zakres podstawowy” znajduje szerokie zastosowanie wśród uczniów realizujących kształcenie rozszerzone w innych kierunkach. Praktycznym uzupełnieniem treści z podręczników na obu poziomach jest komplementarny zbiór kart pracy - propozycja Nowej Ery zwraca uwagę także dużą ilością miejsca na własne notatki, dzięki któremu może zastąpić zeszyt przedmiotowy.

   Wśród podręczników do biologii dla 2 klasy technikum i liceum dostępnych w naszej księgarni znajdują się także publikacje wydawnictw Operon, Biomedica czy Omega, równie wartościowe pod względem merytorycznym i starannie opracowane wizualnie. Podręczniki, repetytoria maturalne, zbiory zadań i zeszyty tematyczne spełniają różnorodne potrzeby; dzięki profesjonalnym pomocom naukowym z naszego asortymentu każdy uczeń 2 klasy liceum i technikum może ćwiczyć niezbędne umiejętności oraz pogłębiać wiedzę w zakresie interesujących go działów biologii.

   Ładowanie...