Xi
cofnij do Klasa 2

Kategorie

    • Informatyka (10)

Dostępność

Zakres cenowy


Rodzaj

Wydawca

  Autorzy

   Ocena

   Podręczniki do informatyki - klasa 2 - liceum i technikum

    (10 produktów)

   Znajdziesz tu szeroką ofertę podręczników do informatyki uznanych wydawców, dzięki którym świat nowoczesnej technologii odsłania swoje tajemnice przed każdym uczniem. Aplikacje, programy i języki programowania są przybliżane uczniom przez znakomitych ekspertów oraz programistów z doświadczeniem dydaktycznym. Zagadnienia informatyczne zaprezentowane w bardzo obrazowy sposób sprawiają, że czytelnik szybko znajduje w sobie coś z prawdziwego informatyka. Co jeszcze przygotowano w tej ofercie?

   Tanie podręczniki do informatyki i materiały dodatkowe dla uczniów

   Nawet najtańsze podręczniki, które zebrano w tej szerokiej ofercie, to dla ucznia znakomite wprowadzenie do świata informatyki. Doświadczeni wydawcy, a w tym Operon i MiGra, przekazują wiedzę zgodnie z oczekiwaniami nowoczesnych szkół. Uczniowie liceum lub technikum mogą dzięki autorom znakomitych książek do informatyki znacznie rozwinąć swoje umiejętności.

   Zróżnicowany poziom trudności ćwiczeń zamieszczonych w podręcznikach zachęca ucznia do pozyskiwania dodatkowej wiedzy, a później wypróbowywania jej w praktyce. Autorzy przygotowali również przejrzyste podsumowania omawianych działów. Dzięki temu uczniowie mogą łatwo przypomnieć sobie najważniejsze zagadnienia z lekcji, co jest bardzo cenne zwłaszcza dla maturzystów. Podręcznik informatyka klasa 2 liceum zawiera wiedzę przydatną dla każdego ucznia, nie tylko dla przyszłego programisty.

   Zakres podstawowy lub zakres rozszerzony informatyki w liceum i technikum

   Algorytmy, sieci i programowanie stają się prostsze dzięki autorom uznanych podręczników do informatyki. W ofercie znajdziesz książki z zakresu podstawowego oraz rozszerzonego. Uczeń poznaje podstawowe informacje o budowie części komputera i działaniu najpopularniejszych programów, a następnie poszerza wiedzę, dowiadując się więcej o grafice komputerowej, nowoczesnych wyzwaniach IT oraz elementach robotyki. Pakiety książek będą świetnym wyborem dla osób zainteresowanych programowaniem.


   Oferta zawiera również praktyczne ćwiczenia, opracowania techniki komputerowej i kursy dla młodych programistów. Podręcznik do informatyki klasa 2 technikum może być dobrym wprowadzeniem do programowania, ale warto poszerzyć wiedzę dzięki dodatkowym materiałom edukacyjnym. Dla osób planujących pracę w IT to świetny sposób na zdobycie nowych umiejętności. Razem z autorami podręczników do informatyki z dobrych wydawnictw poznajesz świat programowania już w szkole.

   Ładowanie...