Xi
 » SOP Oświatowiec Toruń

Kategorie

Dostępność

Zakres cenowy


Autorzy

  Ocena

  SOP Oświatowiec Toruń

   (14 produktów)

  Dziś historia 2. Podręcznik. Branżowa szkoła I stopnia

  (okładka miękka)

  39,89 
  Wysyłka dzisiaj

  Materiałoznawstwo odzieżowe w.2020

  (okładka miękka)

  62,19 
  Wysyłka dzisiaj

  Techniki szycia odzieży

  (okładka miękka)

  57,99 
  Wysyłka dzisiaj

  Dziś historia 3. Szkoła branżowa I stopnia

  (okładka miękka)

  37,79 
  Wysyłka dzisiaj

  Wiedza o społeczeństwie. Branżowa szkoła I stopnia

  (okładka miękka)

  35,79 
  Wysyłka dzisiaj

  Modelowanie form odzieży męskiej

  54,49 
  Wysyłka dzisiaj

  Geography Earth & People. Podręcznik

  (okładka miękka)

  53,39 
  Wysyłka 3 dni robocze

  Geografia SP 8 Teraz geografia podręcznik SOP

  (okładka miękka)

  16,29 
  Wysyłka dzisiaj

  Geografia SP 7 Teraz geografia podręcznik SOP

  (okładka miękka)

  16,29 
  Wysyłka dzisiaj

  SOP Oświatowiec Toruń

  SOP Oświatowiec Toruń to wiodący polski wydawca podręczników i uzupełniających materiałów dydaktycznych dla szkół podstawowych i ponadpodstawowych, ze szczególnym uwzględnieniem szkół branżowych. Przedmioty, w których specjalizuje się wydawnictwo, to geografia, historia, wiedza o społeczeństwie, wiedza o kulturze oraz przedmioty zawodowe.

  Książki wydawnictwa SOP Oświatowiec Toruń w pełni odpowiadają zawartości podstawy programowej dla danych klas, a ujęte w nich wiadomości są przedstawione w sposób zwięzły, rzetelny i zrozumiały dla młodych ludzi. Przejrzyste opracowanie graficzne z wyróżnieniami kluczowych informacji oraz dużą liczbą materiałów ilustracyjnych - zdjęć, reprodukcji, grafik itd. - dodatkowo ułatwia przyswajanie wiedzy wzrokowcom, którzy stanowią największą liczebnie grupę w porównaniu ze słuchowcami i kinestetykami.

  Poza podręcznikami do przedmiotów kształcenia ogólnego SOP Oświatowiec Toruń oferuje również materiały do nauki przedmiotów zawodowych w szkołach branżowych. Wydawnictwo specjalizuje się w publikacjach dotyczących projektowania i szycia odzieży - w katalogu znajdziemy podręczniki maszynoznawstwa, modelowania form odzieży damskiej i męskiej, technik szycia czy materiałoznawstwa.

  SOP Oświatowiec Toruń jest jedynym wydawnictwem edukacyjnym w Polsce, które w swojej ofercie ma materiały do nauczania geografii i historii w języku angielskim. Działalność wydawnictwa obejmuje także organizację konferencji oraz warsztatów metodycznych dla nauczycieli, którzy uczą wymienionych przedmiotów po angielsku. Dydaktycy mogą skorzystać także z bogatego asortymentu materiałów metodycznych, które SOP Oświatowiec Toruń wydaje zarówno w formie tradycyjnej, jak i cyfrowej.

  Ofertę wydawniczą SOP Oświatowiec Toruń uzupełniają książki historyczne, turystyczno-krajoznawcze i patriotyczne, poświęcone w dużej mierze obszarowi północnej Polski - regionom Kaszub, Pomorza, Warmii i Mazur.

  Ładowanie...