Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Perfekt

 (13 produktów)

Perfekt 1. Zeszyt ćwiczeń. Język niemiecki dla liceów i techników

5/5
36,71 42,82 zł −14%
Wysyłka 2 dni robocze

Perfekt 2. Podręcznik. Poziom A1+. Język niemiecki dla liceów i techników

(okładka miękka)

5/5
45,40 51,90 zł −13%
Wysyłka 24 godziny

Perfekt 2. Pakiet: Podręcznik / Zeszyt ćwiczeń. Poziom A1+. Język niemiecki dla liceów i techników

(okładka miękka, miękka - pakiet)

82,05 93,80 zł −13%
Wysyłka 24 godziny

Perfekt 3. Ksiażka Nauczyciela. Język niemiecki dla liceów i techników

(okładka broszurowamiękka)

56,86 66,33 zł −14%
Wysyłka 2 dni robocze

Perfekt

PERFEKT wydawnictwa Pearson to kurs do nauki języka niemieckiego dla uczniów liceów i techników po reformie edukacji. Składa się z czterech części od poziomu A1 aż po A2+/B1. Przeznaczony jest zarówno dla uczniów, którzy kontynuują naukę języka niemieckiego po szkole podstawowej, jak i tych, którzy dopiero rozpoczynają przygodę z tym językiem. Każda z części zawiera podręcznik i zeszyt ćwiczeń.

Podręczniki podzielone są na osiem rozdziałów o różnej tematyce. Poruszane zagadnienia i związane z nimi słownictwo dotyczą spraw i sytuacji pojawiających się w życiu codziennym. Duży nacisk położony został na rozwój kompetencji związanych z swobodnym i skutecznym porozumiewaniem się w języku obcym. Rozdziały kończą się podsumowaniami, które zawierają trzy sekcje. W części Grammatik perfekt uczniowie znajdą tabele z najważniejszymi informacjami związanymi z omawianą w danej części podręcznika gramatyką. Utrwaleniu nowych słówek i zwrotów służą z kolei sekcje Wort für Wort oraz Deutsch im Gespräch. Naukę języka uzupełniają lekcje Landeskunde dotyczące życia i kultury krajów niemieckojęzycznych.

Każdy z rozdziałów w podręcznikach serii Perfekt wzbogacony został o część audio. Są to powiązane tematycznie z daną częścią autentyczne wywiady, dzięki którym uczniowie mają możliwość osłuchania się z „żywym” językiem niemieckim i różnymi jego wymowami. Wywiady uzupełniają zadania w ćwiczeniach, tak by równolegle poszerzać kluczowe kompetencje ucznia.

Pracy z podręcznikiem towarzyszą zeszyty ćwiczeń, których zadaniem jest utrwalenie zdobytej w trakcje lekcji wiedzy. Znajdują się w nich sekcje powtórzeniowe w formie podobnej do egzaminów maturalnych, a także zadania pozwalające na bieżącą ocenę umiejętności. Zeszyty ćwiczeń służą także poszerzaniu wiedzy zarówno z gramatyki języka niemieckiego, jak i słownictwa, czy też wyrażania się poprzez różne formy wypowiedzi.

Zarówno podręczniki, jak i ćwiczenia występują również w opcji z kodami dostępu do swoich interaktywnych odpowiedników.

Ładowanie...