Xi
moja lista
zaloguj
koszyk (0) | 0,00 PLN
 • #Trends

Dostępność

Zakres cenowy


Wydawca

  Autorzy

   Ocena

   #Trends

    (11 produktów)

   #Trends

   Seria #Trends wydawnictwa Nowa Era, to nowoczesne podręczniki do nauki języka niemieckiego. Obejmują poziomy od A1 do A2. Międzynarodowe grono autorów - Anna Życka, Ewa Kościelniak-Walewska, Andy Christian Korber daje gwarancję najwyższej jakości i nowoczesnego podejścia do nauczania języka obcego.

   Książki przeznaczone są do nauki we wszystkich typach szkół ponadpodstawowych po reformie edukacji z 2019 roku. Aby ułatwić zapamiętywanie materiału, podręczniki zostały oparte o nowoczesne, aktualne tematy, które spotkają się z zainteresowaniem uczniów. Dzięki temu łatwiej będzie im przyswoić sobie nowe zakresy słownictwa. W książce znajdują się również linki do Videoblogów, których zadaniem jest angażowanie uczniów do samodzielnych wypowiedzi. Komunikacja prowadzona jest w realnym kontekście językowym, z którym młodzież będzie mogła się spotkać w sytuacjach codziennych podróżując po krajach niemieckojęzycznych. Poszczególne rozdziały w podręczniku zostały podzielone na pięć lekcji. Pierwsze z nich dotyczą słownictwa, gramatyki i komunikacji. Ostatnie dwie to praktyka – zastosowanie języka w sytuacjach z życia wziętych oraz utrwalenie przerobionego wcześniej materiału. Dla uczniów, których znajomość języka niemieckiego wykracza poza poziom klasy, przygotowana została sekcja „EXTRA” zawierająca dodatkowe, trudniejsze zadania. Pod koniec każdego rozdziały uczeń znajdzie zakładki „Mein Training”, dzięki który może powtórzyć materiał, „Grammatik ohne Panik” z dokładnym i szczegółowym wyjaśnieniem kwestii gramatycznych oraz słownik "Mein Wortschatz" zawierający słówka i zwroty, które pojawiły się w tym rozdziale.

   Podręczniki na każdym z poziomów uzupełniają Zeszyty ćwiczeń. Aby ułatwić pracę z nimi, autorzy wprowadzili numerację stron tożsamą z tą, która znajduje się w podręczniku. Dzięki takiemu zabiegowi, uczeń może szybko odnaleźć zadania, bądź materiały do powtórki z danego tematu. Ćwiczenia zostały przygotowane w taki sposób, by równolegle rozwijać wszystkie umiejętności językowe i jednocześnie utrwalać treści wprowadzone w książce. Zawierają również dostępy do aplikacji online i zadań interaktywnych, które pozwalają na sprawniejszą naukę nowych słówek czy zagadnień gramatycznych.

   Ładowanie...