Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Wir smart

 (14 produktów)

Wir smart 2. Podręcznik. Język niemiecki dla klasy V szkoły podstawowej

(okładka miękka)

5/5
33,99 38,00 zł −11%
Wysyłka dzisiaj

Wir smart 3. Podręcznik. Język niemiecki dla klasy VI szkoły podstawowej

(okładka miękka)

5/5
33,99 38,00 zł −11%
Wysyłka dzisiaj

Wir smart 4. Podręcznik. Język niemiecki dla klasy VII szkoły podstawowej

(okładka miękka)

33,99 38,00 zł −11%
Wysyłka dzisiaj

Wir smart 5. Podręcznik. Język niemiecki dla klasy VIII szkoły podstawowej

(okładka miękka)

5/5
33,99 38,00 zł −11%
Wysyłka dzisiaj

Wir smart

Kluczem do ciekawej i efektywnej nauki języka obcego są dobrze dobrane pomoce naukowe. Dlatego właśnie Wydawnictwo Klett przygotowało serię Wir Smart - pięcioczęściowy kurs do nauki języka niemieckiego przeznaczony dla klas IV–VIII szkoły podstawowej. Mogą z niego korzystać zarówno dzieci rozpoczynające przygodę z tym językiem, jak i kontynuujące ją po klasa I–III szkoły podstawowej.

Kurs został opracowany w taki sposób, by po jego zakończeniu uczniowie uzyskali poziom biegłości A2 zgodny z Europejskim Systemem Opisu Kształcenia Językowego oraz mogli podejść do międzynarodowych egzaminów językowych Fit in Deutsch 1 i Fit in Deutsch 2 bądź też KID 1 i KID 2.

Koncepcja serii Wir Smart opiera się na nowoczesnych, sprawdzonych w praktyce metodach nauczania. Pracę z podręcznikami ułatwia także atrakcyjna szata graficzna i przemyślany układ poszczególnych rozdziałów. Każdy z nich został podzielony na moduły zawierające po cztery lekcje. Lekcje obejmują następujące działy – Kommunikation, Grammatik oraz łączony dział – Texte, Spiele, Lieder. Każdy moduł kończy się sekcją powtórzeniową.

Seria Wir Smart ukierunkowana jest na trening wszystkich form komunikacji w języku niemieckim ze szczególnym uwzględnieniem umiejętności swobodnej konwersacji. Jednocześnie od pierwszych lekcji zapewnia naukę najważniejszych podstaw gramatyki. Aby ułatwić dzieciom naukę, przy omawianiu poszczególnych zagadnień pokazano codzienne życie niemieckiej rodziny Malin. Są oni bohaterami wszystkich pięciu części Wir Smart. Dzięki temu uczniowie nie tylko poznają coraz to nowe słówka i zwroty, ale jednoczenie mają możliwość porównania zwyczajów polskich z niemieckimi. Dodatkowo na końcu każdego podręcznika znajduje się moduł Landeskunde, który przedstawia ciekawostki z innych krajów niemieckojęzycznych – Austrii, Szwajcarii czy Księstwa Liechtenstein.

W skład serii wchodzą także zeszyty ćwiczeń. Ich układ i treść są kompatybilne z podręcznikami, dzięki czemu utrwalanie danych partii materiału staje się łatwiejsze. Przy części zadań znajdują się bezpośrednie odniesienia do konkretnej strony i tekstu z podręcznika. Ćwiczenia obejmują zadania zarówno z gramatyki, jak i ze słownictwa.

Ładowanie...