Xi

Kids Can! Starter

"Kids Can! Starter" Sarah Hillyard to kurs języka angielskiego dla uczniów szkoły podstawowej, który nie tylko bardzo dobrze rozwija umiejętności językowe i uczy współpracy, ale także znakomicie rozbudza ciekawość świata. Autorka zachęca dzieci do poznawania tematów międzyprzedmiotowych. Dzięki temu uczeń dodatkowo rozwija zainteresowania naukowe, zadaje ciekawe pytania oraz ćwiczy analityczne myśCzytaj więcej

 • Numer dopuszczenia: 1165/1/2023
 • Wydawnictwo: Macmillan
 • Okładka: miękka
 • Liczba stron: 84
 • Wymiary: 305 x 211

"Kids Can! Starter" Sarah Hillyard to kurs języka angielskiego dla uczniów szkoły podstawowej, który nie tylko bardzo dobrze rozwija umiejętności językowe i uczy współpracy, ale także znakomicie rozbudza ciekawość świata. Autorka zachęca dzieci do poznawania tematów międzyprzedmiotowych. Dzięki temu uczeń dodatkowo rozwija zainteresowania naukowe, zadaje ciekawe pytania oraz ćwiczy analityczne myślenie. Co ważne, Kids Can rozbudza również pomysłowość dziecka i uczy rozwiązywania problemów. Ponadto zachęca do rozwoju umiejętności artystycznych. Kurs jest zgodny z LOMLOE, a warto go polecić wszystkim nauczycielom!

O czym jest "Kids Can! Starter"?

Kids Can inspiruje, uczy współpracy i pomaga opanować umiejętności komunikacyjne, dobrze wpływając przy tym na rozwój emocjonalny dziecka. Zachęca uczniów, by tworzyli nowe rzeczy oraz prezentowali grupie swoje pomysły. Znajdziesz tu także tematy związane z różnymi odsłonami sztuki. Wspólna nauka jest również świetną okazją, by ćwiczyć umiejętności społeczne. Autorka pomaga dzieciom zdobywać świadomość kulturową, by mogły wyrosnąć na życzliwych i wyrozumiałych ludzi.

Kurs pomaga zdobywać wiedzę o świecie. Zadania nawiązują do prawdziwych miejsc, odkryć naukowych, postaci i wydarzeń. Dzięki barwnie zaprezentowanej treści dziecko po prostu chce dowiedzieć się więcej o poznawanej podczas kursu tematyce. W ten sposób autorka zachęca do prowadzenia rozmów na różne tematy oraz wymiany poglądów w grupie. Bardzo ważna jest tu również nauka mediacji językowej, która ułatwia tworzenie dobrze dogadującej się grupy uczniów.

"Kids Can! Starter" - opinie

Szukasz dobrego kursu językowego, który wzbogaci lekcje z najmłodszymi uczniami? "Kids Can! Starter" to świetny produkt dla każdego nauczyciela języka angielskiego, a znajdziesz tu nowocześnie opracowane materiały edukacyjne i dodatkowe narzędzia, skutecznie ułatwiające dzieciom naukę. Autorka pomaga dzieciom również odkryć powiązania między różnymi dziedzinami naukowymi. Co ważne, to kurs uniwersalny, a więc możesz łatwo dopasować go do umiejętności swoich uczniów. Jego zadaniem nie jest tylko nauka języka angielskiego, ale także wszechstronny rozwój różnych uzdolnień oraz rozbudzanie zainteresowań naukowych już w najmłodszym wieku!

W kategorii "Książki po angielsku dla dzieci" znajdziesz znakomite materiały edukacyjne, które ułatwiają naukę języka nawet kilkulatkom. Pięknie wydane książeczki zachęcają do rozwoju umiejętności językowych i świetnie przygotowują na sprawdziany. Znajdziesz tu nie tylko podręczniki, ale także różne bajki.

Nr dopuszczenia: 1165/1/2023

Zobacz więcej
Dane szczegółowe
Numer dopuszczenia
1165/1/2023
Identyfikator produktu
3328988
Tytuł
Kids Can! Starter
Producent
Rodzaj
tradycyjny podręcznik
Liczba stron
84
Rok wydania
2023
Wymiary produktu [mm]
305 x 211
Okładka
miękka
Waga Produktu [kg]
0.36
Długość
210
Głębokość
297
Wysokość
9
Nasza cena
47,49 zł
Zobacz więcej
Recenzje
5,0/5
1 recenzja
 • 5
  1
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0
Napisz recenzję
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
RecenzjeNajnowsze
Jak działają recenzje
 • Hanna P. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2023-09-27
  Książka bardzo przydatna potrzebna i super jest. Dobrze wykonana i solidna.
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
 • Klient zweryfikowany
  Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
 • Klient niezweryfikowany
  Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
 • Recenzja Zweryfikowana
  Potwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.

Dostawa i płatność

InPost Paczkomat® 24/7
data dostawy 26. czerwca, środa
bezpłatna dostawa od 248,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Żabka, Dino, punkty DPD Pickup
data dostawy 26. czerwca, środa
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
8,99 zł Pobranie 5,00 zł
ORLEN Paczka
data dostawy 26. czerwca, środa
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
10,99 zł
Kurier DPD
data dostawy 26. czerwca, środa
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Pocztex Kurier
data dostawy 26. czerwca, środa
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Kurier InPost
data dostawy 26. czerwca, środa
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
14,99 zł Pobranie 5,00 zł
Pocztex - punkty odbioru
data dostawy 26. czerwca, środa
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
11,99 zł Pobranie 5,00 zł
Odbiór osobisty w Bielsku-Białej
data dostawy 26. czerwca, środa
0,00 zł
3328988
Ładowanie...