Xi
 • Checkpoint

Kategorie

Dostępność

Zakres cenowy


Wydawca

  Autorzy

   Ocena

   Checkpoint

    (14 produktów)

   Checkpoint. Workbook (Ćwiczenia). Poziom B1+. Język angielski

   (okładka miękka)

   Checkpoint

   62,69 
   Wysyłka dzisiaj

   Checkpoint. Workbook (Ćwiczenia). Poziom B2+. Język angielski

   (okładka miękka)

   Checkpoint

   64,69 
   Wysyłka dzisiaj

   Checkpoint. Workbook (Ćwiczenia). Poziom A2+/B1. Język angielski

   (okładka miękka)

   Checkpoint

   62,69 
   Wysyłka dzisiaj

   Checkpoint

   Dobre przygotowanie do matury 2023 z języka angielskiego? To kilkuletnia, systematyczna praca. Z pewnością ułatwi ją seria podręczników „Checkpoint” opracowana m.in. przez doskonałą autorkę książek językowych dr Monikę Cichmińską. Seria dostosowana jest do nowej, trudniejszej podstawy programowej, która obowiązuje w szkołach średnich od 2019 roku.

   Czteroczęściowy cykl „Checkpoint” obejmuje poziomy od A2+ do B2+. Przygotowuje zarówno do matury na poziomie podstawowym, jak i rozszerzonym. Materiał ułożony został w taki sposób, by równomiernie rozwijać wszystkie aspekty językowe. Nowe zagadnienia i umiejętności wprowadzane są stopniowo. Szybkiej nauce służą również regularne powtórki i zadania utrwalające. Część z nich została opracowana w schemacie maturalnym, by od pierwszej klasy szkoły średniej przyzwyczajać ucznia do pracy z taką właśnie formułą egzaminu.

   Znajdujące się w serii „Checkpoint” teksty poruszają tematykę bliską współczesnej młodzieży, przez co stają się dla niej bardziej atrakcyjne. Zawarte w nich słownictwo z pewnością przyda się nie tylko na sprawdzianach, ale przede wszystkim w wielu codziennych sytuacjach. Założeniem autorów jest bowiem nacisk na praktyczną stronę nauki języka, która umożliwić ma swobodną komunikację. Służą temu między innymi sekcje Developing speaking i Developing writing, dzięki którym uczniowie mogą rozwijać techniki poprawnego mówienia i pisania. Z kolei dział Integrating Skills pozwala im łączyć różne umiejętności językowe. W tym dziale znajduje się również szereg ciekawostek kulturowych i technologicznych.

   Równolegle wprowadzane są zagadnienia związane z gramatyką. Wyróżnione na niebiesko sekcje Grammar in context zawierają szeroki zakres wiedzy wraz z licznymi przykładami. Dodatkowo ich utrwaleniu służy duża liczba ćwiczeń, a także bezpośrednie odniesienia do konkretnych stron w zeszycie ćwiczeń. Powtórki z całego rozdziału, zarówno części leksykalnych, jak i gramatycznych znajdują się w sekcjach Skills Checkpoint. Każda z części podręcznika Checkpoint wsparta jest odpowiednim zeszytem ćwiczeń Checkpoint Workbook.

   Ładowanie...