Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Checkpoint

 (11 produktów)

Checkpoint. Student's Book (Podręcznik). Poziom A2+/B1. Język angielski

(okładka miękka)

5/5
69,62 82,90 zł −16%
Wysyłka 24 godziny

Checkpoint. Workbook (Ćwiczenia). Poziom A2+/B1. Język angielski

(okładka miękka)

49,48 58,90 zł −16%
Wysyłka 24 godziny

Checkpoint. Workbook (Ćwiczenia). Poziom B1+. Język angielski

(okładka miękka)

51,54 58,90 zł −12%
Wysyłka 24 godziny

Checkpoint. Workbook (Ćwiczenia). Poziom B2. Język angielski

5/5
51,54 58,90 zł −12%
Wysyłka 24 godziny

Checkpoint. Student's Book (Podręcznik). Poziom B2+. Język angielski

(okładka miękka)

5/5
69,62 82,90 zł −16%
Wysyłka 24 godziny

Checkpoint

Dobre przygotowanie do matury 2023 z języka angielskiego? To kilkuletnia, systematyczna praca. Z pewnością ułatwi ją seria podręczników „Checkpoint” opracowana m.in. przez doskonałą autorkę książek językowych dr Monikę Cichmińską. Seria dostosowana jest do nowej, trudniejszej podstawy programowej, która obowiązuje w szkołach średnich od 2019 roku.

Czteroczęściowy cykl „Checkpoint” obejmuje poziomy od A2+ do B2+. Przygotowuje zarówno do matury na poziomie podstawowym, jak i rozszerzonym. Materiał ułożony został w taki sposób, by równomiernie rozwijać wszystkie aspekty językowe. Nowe zagadnienia i umiejętności wprowadzane są stopniowo. Szybkiej nauce służą również regularne powtórki i zadania utrwalające. Część z nich została opracowana w schemacie maturalnym, by od pierwszej klasy szkoły średniej przyzwyczajać ucznia do pracy z taką właśnie formułą egzaminu.

Znajdujące się w serii „Checkpoint” teksty poruszają tematykę bliską współczesnej młodzieży, przez co stają się dla niej bardziej atrakcyjne. Zawarte w nich słownictwo z pewnością przyda się nie tylko na sprawdzianach, ale przede wszystkim w wielu codziennych sytuacjach. Założeniem autorów jest bowiem nacisk na praktyczną stronę nauki języka, która umożliwić ma swobodną komunikację. Służą temu między innymi sekcje Developing speaking i Developing writing, dzięki którym uczniowie mogą rozwijać techniki poprawnego mówienia i pisania. Z kolei dział Integrating Skills pozwala im łączyć różne umiejętności językowe. W tym dziale znajduje się również szereg ciekawostek kulturowych i technologicznych.

Równolegle wprowadzane są zagadnienia związane z gramatyką. Wyróżnione na niebiesko sekcje Grammar in context zawierają szeroki zakres wiedzy wraz z licznymi przykładami. Dodatkowo ich utrwaleniu służy duża liczba ćwiczeń, a także bezpośrednie odniesienia do konkretnych stron w zeszycie ćwiczeń. Powtórki z całego rozdziału, zarówno części leksykalnych, jak i gramatycznych znajdują się w sekcjach Skills Checkpoint. Każda z części podręcznika Checkpoint wsparta jest odpowiednim zeszytem ćwiczeń Checkpoint Workbook.

Ładowanie...