Xi
moja lista
zaloguj
koszyk (0) | 0,00 PLN
 • Bugs Team

Dostępność

Zakres cenowy


Wydawca

  Autorzy

   Ocena

   Seria Bugs Team

    (9 produktów)

   Bugs Team 2. Zeszyt ćwiczeń. Język angielski

   (okładka miękka)

   Bugs Team

   27,37 
   Wysyłka dzisiaj

   Bugs Team 3. Książka ucznia. Język angielski

   Bugs Team

   39,38 
   Wysyłka dzisiaj

   Bugs Team 3. Zeszyt ćwiczeń. Język angielski

   (okładka miękka)

   Bugs Team

   29,39 
   Wysyłka dzisiaj

   Bugs Team 2. Książka ucznia. Język angielski

   (okładka miękka)

   Bugs Team

   39,29 
   Wysyłka dzisiaj

   Bugs Team 3. Pakiet: Książka ucznia / Zeszyt ćwiczeń. Język angielski

   (okładka miękka)

   Bugs Team

   68,77 
   Wysyłka dzisiaj

   Bugs Team. Starter. Karty pracy. Język angielski

   Bugs Team

   47,39 
   Wysyłka dzisiaj

   Bugs Team 1. Książka ucznia. Język angielski

   (okładka miękka)

   Bugs Team

   40,37 
   Wysyłka dzisiaj

   Bugs Team Starter. Storycards. Język angielski

   (okładka folia)

   Bugs Team

   77,69 
   Wysyłka 3 dni robocze

   Bugs Team

   Seria do nauki języka angielskiego nawiązująca do znanego kursu Bugs World!

   Seria Bugs Team to nowe podręczniki do nauki języka angielskiego, zawierające elementy popularnego kursu Bugs World. Zostały przygotowane w taki sposób, by sprostać wymaganiom podstawy programowej. Natomiast ich atrakcyjne opracowanie graficzne z łatwością przyciągnie nowych uczniów do języka angielskiego. Wypełnione wesołymi bohaterami książki uczą w sposób pełen radości przy pomocy różnych rodzajów aktywności!

   W środku podręczników z serii Bugs Team czekają na uczniów sympatyczne postacie, najciekawsze historyjki z kursu, a także piosenki, przygotowane w specjalnej formie, umożliwiającej śpiewanie z przewodnikiem. Książki zostały opracowane w taki sposób, by ułatwiać samodzielne konstruowanie krótkich wypowiedzi i przy okazji ćwiczyć poprawną wymowę. Wesołe opowieści można prezentować całej klasie, a nawet odgrywać poszczególne role! Ułatwia to nie tylko ćwiczenie umiejętności językowych, ale także pomaga w rozwijaniu relacji międzyludzkich oraz postaw prospołecznych u dzieci. Zwróć uwagę, że to znakomita szansa do uczenia dodatkowych umiejętności, jak chociażby porównywanie różnych elementów, zachowywanie zasad bezpieczeństwa lub zdobywanie wiedzy o kulturze.

   Co jeszcze możesz znaleźć w tej serii? Kolorowe karty ułatwiają nauczycielowi wprowadzanie nowych zagadnień podczas lekcji. Dzięki nim da się układać różne elementy, dopasowywać je do siebie lub dorysowywać nowe rzeczy. Pamiętaj również o nagraniach, pomagających w ćwiczeniu wymowy i bezpłatnych dodatkach, dostępnych na stronie producenta! Prezentowane materiały nie tylko wspierają w nauce języka angielskiego, ale umożliwiają również rozwijanie innych umiejętności. Wprowadzają dodatkowo ćwiczenia ruchowe oraz zajęcia plastyczne!

   Wypróbuj materiały z tej serii:

   • "Bugs Team 1. Książka ucznia" - rozpocznij przygodę z sympatycznymi bohaterami Bugs World i zobacz, jak ciekawa może być nauka języka angielskiego! W środku książki znajdziesz śmieszne opowieści, wesołe piosenki, a także wiele ćwiczeń, które można wykonywać z całą klasą.

   • "Bugs Team 1. Zeszyt ćwiczeń" - sprawdź umiejętności uczniów dzięki ćwiczeniom z tego zbioru. Bugs Team umożliwia tworzenie prostych wypowiedzi i rozwijanie poprawnej wymowy nowych słów. Ponadto razem z tą serią możesz odgrywać krótkie scenki z podziałem na role!

   • "Bugs Team. Starter. Karty pracy" - znajdziesz tu zbiór różnych dodatkowych elementów, ułatwiających poznawanie języka angielskiego. Karty umożliwiają wprowadzenie na lekcji nowych ćwiczeń, a także rozwijanie dodatkowych umiejętności, w tym rysowania, czytania, liczenia lub śpiewania!

   Dzięki tej kolorowej serii podręczników i materiałów do nauki języka angielskiego możesz realizować szkolną podstawę programową. Ponadto uczysz dzieci umiejętności społecznych oraz przekazujesz im wiedzę o świecie i kulturze. Wiele dodatkowych aktywności nie tylko pomaga w zapamiętywaniu nowych słów oraz w ćwiczeniu wymowy, ale także zapewnia wszechstronny rozwój, korzystający z różnych dziedzin wiedzy.

   Ładowanie...