Xi
moja lista
zaloguj
koszyk (0) | 0,00 PLN

Dostępność

Zakres cenowy


Ocena

Clementoni - puzzle, zabawki

 (1343 produktów)

Soft Clemmy. Autko z klockami

57,49 
Wysyłka dzisiaj

Stolik małego majsterkowicza

32,89 
Wysyłka dzisiaj

Mechanika Junior - robot

95,99 
Wysyłka dzisiaj

Puzzle 60. Frozen 2

10,99 
Wysyłka dzisiaj

Super chemia. Naukowa zabawa

138,39 
Wysyłka dzisiaj

Laboratorium Slime

88,29 
Wysyłka dzisiaj

Ścieżka sensoryczna. Soft Clemmy

75,16 
Wysyłka 3 dni robocze

Puzzle 2x60. Paw Patrol. 21617

13,89 
Wysyłka dzisiaj

Puzzle 2000 HQ. View Of China

37,19 
Wysyłka 3 dni robocze

Memo Psi Patrol

14,99 
Wysyłka 3 dni robocze

Puzzle 4w1 Super Kolor Frozen

13,89 
Wysyłka dzisiaj

Mówiące pióro. 1000 pytań

52,69 
Wysyłka dzisiaj

Owoce - zabawka logiczna

32,79 
Wysyłka dzisiaj

Puzzle 1000. Impossible Dragon Ball

28,79 
Wysyłka 3 dni robocze

Buldożer. Laboratorium Mechaniki

73,59 
Wysyłka dzisiaj

Super mikroskop. Naukowa zabawa

129,49 
Wysyłka 3 dni robocze

Puzzle 30. Psi Patrol

11,19 
Wysyłka dzisiaj

Clementoni

Clementoni to znany wydawca materiałów edukacyjnych, rozwijających umiejętności dzieci od najmłodszych lat. W Recanati znajduje się główna siedziba tego wydawnictwa, gdzie zespół 50 naukowców projektuje i doskonali produkty z oferty. W lokalnej fabryce powstaje aż 60% produkcji. Od początku najważniejsza była innowacyjność. Dzięki temu powstają nowatorskie rozwiązania zróżnicowanych materiałów edukacyjnych, przeznaczonych nawet dla kilkumiesięcznych dzieci. Oferowane są nie tylko książki wydawnictwa Clementoni, ale także wiele ciekawych układanek.

Wydawnictwo Clementoni opracowało już kilka bardzo popularnych serii, jak chociażby BabyClementoni i Disney Baby. Warto zwrócić uwagę również na praktyczne zestawy z serii Clemmy, uczące najmłodsze dzieci precyzji ruchu ręki, logicznego myślenia oraz rozpoznawania kształtów i kolorów. Ponadto w ofercie można znaleźć szczegółowe puzzle, a nawet specjalne komputery. Produkty Clementoni są opracowywane w taki sposób, by dziecko używało ich długo oraz nie znudziło się zbyt szybko. To nowoczesne materiały edukacyjne, zachęcające do poszerzania wiedzy o świecie.

Gry tego wydawcy zostały tak zaprojektowane, by uczyć nowych umiejętności podczas rozgrywki. To przede wszystkim umiejętność obserwacji i logicznego myślenia, zachęcająca do analizowania oraz porównywania otaczającej dziecko rzeczywistości. Ważna jest też sprawność manualna, więc wybrane produkty wspierają rozwój zdolności motorycznych. Ponadto Clementoni stawia na wyobraźnię i pomysłowość. To dzięki nim dziecko może szukać nieoczekiwanego rozwiązania problemu, które będzie najlepsze. Oferta tego wydawnictwa ma ponadto wspierać ćwiczenie pamięci, ułatwiać poznawanie świata oraz rozumienie jego elementów i umożliwiać eksperymentowanie oraz używanie własnych pomysłów. Warto również zwrócić uwagę na specjalne gry, wykorzystujące dźwięk. Pomagają poznawać nowe słowa, zachęcają do ćwiczenia emisji głosu i dają dużo radości. Produkty Clementoni zostały opracowane w taki sposób, by rozwijać wiele umiejętności jednocześnie.

Ładowanie...